Як видалити подряпину з екрану телефону. Як перевірити екран на подряпини.

Якщо раніше мобільний телефон був в першу чергу засобом зв'язку, то тепер цей пристрій для багатьох людей виконує функції дорогого і стильного аксесуара. Чи не наклеївши вчасно захисну плівку на екран, можна опинитися перед проблемою видалення з нього подряпин. Звернемося до одного з можливих способів позбавитися від подряпин на дисплеї, виконаному з пластика.
Інструкція
1
Для початку доведеться відвідати спеціалізований магазин по ремонту автомобілів і купити в ньому наждачний папір P2000 для зняття глянцю з лакофарбового покриття. Крім паперу потрібно купити мелкозернистую полірувальну пасту (наприклад, FARECLA) у найменшій упаковці, наявної у продажу. Більше в автомагазині вам нічого не знадобиться.
2
Повернувшись додому, приступайте до роботи. Вимкніть телефон і, взявши наждачний папір, круговими рухами почніть «затирати» поверхня екрана . Не варто лякатися, коли екран з прозорого за кілька секунд перетвориться в мутний - така технологія. Продовжуйте зачищати поверхню екрана доти, поки вся вона не стане матовою, а подряпини не зникнуть. На цьому етапі важливо не зачепити наждачкою лакофарбове покриття корпусу телефону - повернути йому первісний вигляд буде непросто.
3
Тепер очистіть дисплей від дрібного пилу за допомогою вологої, а потім сухою серветки. Нанесіть полірувальну пасту на ганчірку з м'якої тканини і починайте інтенсивно втирати її в поверхню екрана . Через кілька хвилин полірування дисплея пастою, його поверхня з каламутної перетвориться в абсолютно прозору, без будь-якого натяку на подряпини.
Зверніть увагу
Описаним способом можна позбутися від неглибоких подряпин практично на будь пластиковій поверхні.
Корисна порада
Завершивши роботу, обов'язково наклейте захисну плівку на екран, щоб уникнути появи на ньому подряпин в майбутньому.
В процесі використання мобільного телефону на його дисплеї неминуче з'являються подряпини і потертості, які псують зовнішній вигляд, та й самому дисплею через них стає гірше. Є способи, щоб прибрати подряпини з екрану телефону.
Інструкція
1
Купіть спеціальну поліроль для видалення подряпин з CD дисків, наприклад Disc Repair. Нанесіть її на подряпаний екран мобільного телефону та обережно, ватяним тампоном поліруйте протягом трьох хвилин. Екран після полірування стає, як новий і без подряпин.
2
Для другого способу вам буде потрібно ганчірочка, машинне масло і паста ГОІ. Спочатку телефон краще розібрати і зняти подряпане скло. Візьміть зняте скло, капніть на нього машинним маслом. Потім візьміть шматочок пасти ГОІ і натріть ганчіркою поверхню скла. Терти потрібно довго, приблизно близько однієї години. Тріть добре і як помітите, що шар пасти і масла ганчірка вже в себе ввібрала, додайте ще трохи пасти і масла і продовжуйте терти. В результаті ви побачите, що ваші подряпини, як великі, так і дрібні починають зникати. Коли бажаний результат буде досягнутий, візьміть поліроль, чисту ганчірку і закріпіть ефект.
3
Купіть пасту Displex і приготуйте будь-яку м'яку ганчірочку, тільки не дуже тонку. Обклейте корпус вашого телефону малярською стрічкою, інакше паста може роз'їсти фарбу на корпусі. Збовтайте тюбик. Видавіть пасту на екран і починайте інтенсивно терти круговими рухами. Не можна сильно натискати на ганчірку в одному і тому ж місці, інакше через високу температури поліроль зніме частину пластмаси в екрану. У підсумку ви отримаєте новий блискучий екран мобільного телефону.
Корисна порада
Пасту ГОІ застосовують для шліфування, доведення, полірування поверхонь і різних виробів.