Як виростити цибуля зелена будинку.

В холодну пору року наш організм особливо потребує вітамінів і мінералах. Тому можна влаштувати невелику грядку з зеленим цибулею у себе на підвіконні. Безсумнівно, в кожному магазині можна купити зелень, але вона не настільки корисна, як вирощена своїми руками без сторонніх добрив і домішок. Крім усього, зелений лук, який росте у вас вдома, допоможе попередити поширення простудних інфекцій в квартирі. Він невибагливий у вирощуванні і містить величезну кількість вітаміну С, якого так потребує наш організм.
Вам знадобиться
  • 1) Цибулини, ємність для вирощування цибулі, фанера або картонка, земля.
Інструкція
1
Перший спосіб вирощування зеленого лука в домашніх умовах досить простий. Підготуйте цибулини. Якщо цибуля ще не пустив стрілу і коріння, попередньо замочіть його на 12 годин в теплій воді, температура якої повинна складати не менше 40 градусів. Зніміть розмоклу лушпиння і зріжте сухий хвостик у верхній частині цибулини. Налийте в ємність воду, зверху помістіть фанеру або картонку. В картонці виріжте отвори - трохи менше розміру цибулин. У підготовлені отвори закладіть цибулини таким чином, щоб хвостик ледь торкався води. Завдяки такому розташуванню цибуля не загніет. Воду в ємності бажано міняти кожен ранок і вечір, доти, поки цибулини не дадуть корінці. А після того, як цибуля пустить стрілу, міняти воду потрібно один раз в день. Якщо в ємність з водою додати мінеральну воду, тоді цибулю виросте в 2 рази швидше.
2
Існує інший спосіб вирощування цибулі на підвіконні. Для цього нам будуть потрібні ящик і земля. Землю потрібно підготувати з осені, але найпростіше купити грунт в будь-якому квітковому магазині. Засипте ящик землею приблизно на 2/3 і ретельно полийте водою. Заздалегідь замочіть цибулини в теплій воді і зріжте верхівку. Висаджувати цибулини один від одного треба на відстані 1 сантиметр. Зверху присипте залишилася землею і полийте теплою водою, температура якої повинна бути 40-45 градусів. Ящик поставте в темне тепле місце приблизно на тиждень, до тих пір, поки цибуля не пустить стрілку. Після цього перемістіть ящик на підвіконня.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rL-B0SZwoU4
Корисна порада
Запам'ятайте, що перші стрілки зрізати не можна, інакше ріст лука призупиниться. Сприятлива температура для вирощування цибулі - 20 градусів тепла. Якщо температура вище, пір'я лука будуть тонкі і можуть впасти.