Як виростити бульбову бегонію.

Бульбові бегонії відрізняються гарним, пишним цвітінням в період з весни до пізньої осені. Існує безліч різновидів бульбових бегоній, серед яких виділяються ампельні і кущові, маленькі і великі. Бульбові бегонії можна вирощувати на відкритому повітрі на клумбах, а також в горщиках будинку або на балконі.
Інструкція
1
Посадка. Зробіть суміш грунтів. Змішайте 1 частина родючої перегнійної грунту, 1 частина торфу і 2 частини крупнозернистого піску. Візьміть невеликий горщик або скопайте маленьку ділянку землі. На дно горщика покладіть дренаж з каменів, а зверху засипте підготовленої сумішшю ґрунтів. У випадку з клумбою на дно лунки також укладіть дренаж, зверху удобривши змішаної грунтом. Посадіть бегонію , полийте її відразу після посадки.
2
Полив. Бегонії люблять пухкий, легкий ґрунт, тому для них шкідливий надмірний полив. Поливайте бегонії регулярно м'якою відстояною водою кімнатної температури, орієнтуючись на сухість верхнього шару ґрунту. Для недопущення хвороби листя проводите дрібнокрапельне непряме обприскування.
3
Догляд. Бегонії люблять помірне освітлення. Тому влітку оберігайте їх від потрапляння прямих сонячних променів, а взимку додатково підсвічують їх. Цілий рік підтримуйте однакову температуру повітря в межах +20 градусів. Бегонії не люблять протягів і сухого повітря, тому тримайте їх подалі від опалювальних приладів. В період з весни до осені підгодовуйте рослини 1 раз на тиждень, взимку в міру необхідності.
4
Розмноження. Бегонії піддаються розмноженню цілий рік, вони розмножуються вегетативним шляхом. Візьміть стеблові або кореневі живці або просто шматочки листя, помістіть їх в помісь вологого піску з торфом і накрийте плівкою або склом. Поставте в тепле місце приблизно на місяць. Після появи коренів пересадите молоді рослини в невеликі горщики.