Як зробити cтолешніцу в ванну.

Якщо ви задумали щось зробити своїми руками, потрібно пам'ятати декілька простих правил, які допоможуть власноруч зроблені речі захистити від різних зовнішніх факторів і дозволять вам продовжити життя ваших творінь. Наприклад, ви зважилися зробити стільницю ручної роботи для вашої ванної кімнати. Така конструкція проста в проектування і дуже функціональна за своїм призначенням. Але все таки є пара особливостей у тому, як зробити стільницю в ванну .
Інструкція
1
Замірте наявне у вас простір, визначте висоту і діаметр майбутньої стільниці. Пам'ятайте, що вона не повинна перебувати "упритул". Навіть найкращі породи дерева з часом розбухають, та й переміщати таку конструкцію буде дуже складно.
2
Оберіть вид дерева для вашої вироби. Виразно це повинен бути дорогий вид міцної і влагоустойчивой деревини. Більш того, матеріал повинен бути оброблений від паразитів, так як волога середу обзиває мати подвійний захист від усього, що так любить розмножуватися в подібних умовах. І також дерево повинно бути покрито шаром влагоустойчивого лаку або фарби. Якщо ці процедури не проведені, обов'язково зробіть це самостійно.
3
Визначте кількість внутрішніх відсіків і закупите необхідний матеріал. Якщо ящики будуть висувні, вам потрібно купити спеціальні рейки. Якщо дверцята передбачаються прості, необхідно купити штирі і штативи.
4
Підрахуйте потрібну кількість гайок і болтів, переконайтеся, що вам вистачає всіх необхідних будматеріалів, і ви готові до роботи.
5
Пам'ятайте при будівництві про те, що ви працюєте з деревом: не тисніть при просверливании отворів і не намагайтеся відламати трохи не допіленний шматок деревини. Це може пошкодити вашу конструкцію і зіпсувати загальний зовнішній вигляд ще до кінця роботи над стільницею. Не користуйтеся металевим молотком, при можливості використовуйте самі "нешкідливі" інструменти.