Як стригти каре на подовження. Стрижка каре з подовженням.

Якщо ви стежите за останніми тенденціями моди, ви знаєте, що зараз дуже популярно каре на подовження. Як стригти каре на подовження? Досить просто. Якщо ви вмієте тримати в руках ножиці, завдяки нашому докладному опису, як стригти каре на подовження, ви впораєтеся з цим завданням.
Вам знадобиться
  • - гребінець з "хвостиком",
  • - шпильки,
  • - перукарські ножиці,
  • - пульверизатор з водою.
Інструкція
1
Розділити волосся на дві частини, зробивши гребінцем з "хвостиком" рівний вертикальний проділ. Волосся заколіть шпильками, зробивши два пучка. Тепер знизу біля шиї відокремте горизонтально тонкий шар волосся, обрізавши його так, щоб задати початкову довжину каре на подовження.
2
Далі по тонкій пасма шириною близько сантиметра відокремлюємо волосся, нахиляючи пасмо під кутом 15 градусів по відношенню до голови. При стрижці каре на подовження кожну наступну пасмо потрібно відтягувати. За рахунок відтягнення і кута кожна пасмо в каре на подовження буде трохи довше попередньої.
3
Коли дійдете до горизонтального проділу по лінії вух - переходите на стрижку скронь. Випустіть скроневу пасмо і відтягніть її у напрямку до вертикального проділу (який ми робили, коли ділили волосся на 2 частини). Акуратно відріжте так, щоб довжина скроневої пасма збігалася з довжиною потиличних пасом. Коли ви зачеше скроневу пасмо - вона буде йти на подовження, подрежьте її так, щоб лінія була плавною.
4
Далі стрижемо каре на подовження по тому ж сценарію: гребінцем відокремлюємо скроневі пасма, кожну відтягаємо і стрижемо.
5
Тепер підрівнюємо кінчики, щоб волосся не стирчали з зачіски. Каре на подовження повинно бути ідеально рівним.
6
Залишився останній штрих - перевірка симетричності. Візьміть крайні скроневі пасма з обох сторін і піднесіть їх один до одного, порівнявши довжину. Каре на подовження - зовсім не складна зачіска!
Зверніть увагу
Щоб ваша стрижка каре на подовження виглядала чудово - користуйтеся спеціальним праскою, розгладжувальним волосся.
Стрижка каре була популярною в усі часи, а зараз мода на неї знову повертається. Таке укладання чудово підкреслює вилиці, губи ніс, поєднується з чубчиком різної довжини. Укладання каре підійде і для вечірнього виходу, і на кожен день, і не вимагає особливого догляду. Варіацій цієї зачіски досить багато, але принципи створення каре залишаються єдиними для всіх них.
Інструкція
1
Перед початком стрижки розчешіть волосся у напрямку їх росту і розділіть на три частини, за допомогою проборов.
2
Зробіть перший проділ в напрямку від чола до тімені, а потім перпендикулярний йому проділ на потилиці.
3
Утворені прядки закрутіть в джгут і закріпіть.
4
Наступним кроком буде створення контрольної пасма. Для цього нахиліть голову людини, над стрижкою якого ви працюєте, вперед, так, щоб підборіддя уперся в груди.
5
Відокремте крайню пасмо у шиї товщиною не більше одного сантиметра і розчешіть її. Визначтеся з довжиною зачіски і рівно зріжте волосся приблизно на два - два з половиною сантиметра коротше обраної вами довжини.
6
Далі зістригайте волосся потиличної зони за окремими пасмам методом градуювання, спрямованої всередину.
7
Після цього розчешіть волосся тім'яної зони з обох сторін від проділу і рівно зріжте їх до рівня волосся потиличної зони в горизонтальному напрямку.
8
Перевірте, симетрична чи стрижка. Для цього встаньте обличчям до людини, яку стрижете, вичешіть волосся з обох сторін вперед - їх довжина повинна бути однаковою.
9
Після цього зачісуйте волосся в різних напрямках або змінюйте стрижку, якщо помічаєте різкі перепади їх довжини. Потім знову розчешіть волосся на проділ і огляньте стрижку з усіх боків, щоб виявити всі нерівності і усунути їх.
10
За бажанням клієнта, можна також вистригти чубок. Для цього зачешите на лоб пасмо волосся товщиною близько одного сантиметра, визначитеся з довжиною чубчика і подрежьте волосся, зробивши пряму або округлу окантовку.
11
Передні і бічні пасма можна підстригти сходинками. Для цього натягніть пасмо вниз, поставте ножиці вертикально, і плавно зістригайте зайві кінці «драбинкою».
12
Для того, щоб стрижка була краще оформлена і добре виглядала, можна виконати филировку вздовж кінчиків волосся.
13
Тепер розчешіть волосся, укладіть їх феном і зафіксуйте лаком.