Як прилаштувати собаку.

Прибудувати собаку - завдання не з легких. Це велика тварина, і не кожен може дозволити собі завести його. Але якщо це необхідно, то існує декілька можливостей здійснити задумане.
Інструкція
1
Визначтеся з оптимальним для віддачі віком собаки. Багато кінологи радять віддавати цуценят віком від двох до трьох місяців, коли вони вже щеплені і привчені самостійно їсти. Якщо собака вже доросла, то шанси знайти їй господаря вкрай малі.
2
Ваші дії: Подача оголошення в газету. Переважна більшість людей шукають собі собаку через газетні оголошення, так як це доступно і просто.Інтернет. Теж ефективний інструмент. Тут ваше оголошення можуть прочитати тисячі людей. Розмістіть його разом з фото на 5-10 тематичних форумах.Птічій ринок. Тут є цільова аудиторія, яка приходить купити якесь тварина. Головне - пам'ятати, що чим регулярніше ви сюди приходите, тим більше у вас шансов.Узнайте у сусідів, друзів і знайомих, чи не потрібна кому собака. Цілком можливо, що в даний момент вони потребують пітомце.Разместіте обявление в зоомагазинах. Там зараз є спеціальні дошки оголошень.
3
Ви можете віддати собаку в спеціальний розплідник, де будуть про неї піклуватися. Однак тут є невеликі нюанси: за це з вас можуть взяти гроші (причому в деяких організаціях суми астрономічні). І не факт, що ваш вихованець буде задоволеним обслуговуванням.
Зверніть увагу
Так як прилаштувати собаку - це вельми клопітка заняття, пріготовтесь грунтовно попрацювати, перш ніж собака знайде свого господаря. Чим активніше будуть ваші дії, тим швидше ви отримаєте результат.