Як зробити абажур до торшера. розкроїти тканину на складний абажура.

Освітлення в нашому будинку грає важливу роль в створенні атмосфери затишку і тепла, гармонійного інтер'єру. Ми намагаємося ретельно вибирати прилади освітлення, орієнтуючись на особливості інтер'єру, на особисті переваги і на вартість приладу. І часто велика вартість світильних приладів заважає придбати потрібний товар. В цілях економії можна зробити лампу освітлення своїми руками. Оригінальне рішення буде добре виглядати і в спальні, і у вітальні.
Вам знадобиться
  • швейна машинка, тканина, нитки, ножиці, голки, шпилька, лінійка, мило, білизняна гумка;
  • пряжа (бажано бавовна), повітряна куля, будь жир (соняшникова олія або смалець, маркер, крохмаль .
Інструкція
1
Для того, щоб виготовити абажур візьміть стару настільну лампу. Лампа ідеально впишеться у ваш інтер'єр, якщо використовувати для абажур а залишки тканини від штор, які повішені в кімнаті.
2
Проводьте заміри висоти, нижньої і верхньої частини абажур а. Це зручніше робити звичайної ниткою, яку потім прикладіть до лінійки.
3
Складіть відрізок тканини навпіл і сколіть голками. Розкроїте тканина «по косою», бо в цьому випадку тканина краще розтягується, і наш новий чохол- абажур буде виглядати на лампі як нове елегантне плаття, скроєне строго по фігурі.
4
Пометьте на тканини крейдою (милом) верхню та нижню лінію абажур а. З'єднайте краю верхньої і нижньої ліній. Зробіть припуски на шви: верх і боки - по 1,5 см, знизу - 2 см. Обробіть краю швом «зигзаг».
5
Верхній і нижній краї подверніте і накидали, потім прошийте на машинці. Складіть тканину навпіл, зробіть намітку бокового шва і прошийте, залишаючи знизу близько 1 см.
6
Шпилькою проденьте гумку в нижній шов чохла, зашейте решту шва. Надіньте готовий чохол на старий абажур і зверху закріпіть голкою і ниткою. Кріпиться не дуже ретельно, тому що надалі вам буде потрібно знімати абажур для прання.
7
Можна знайти більш просте рішення при створенні абажур а своїми руками. Надійти кулю і намалюйте маркером біля основи місце, яке не буде заклеювати пряжею. Намажте кулю ретельно жиром. Зваріть крохмаль і помістіть туди пряжу на деякий час. Потім обмотайте куля пряжею в хаотичному порядку. Ступінь щільності або прозорості абажур а залежить від вас. Зачекайте, поки пряжа підсохне, і сдуйте кулю. Вставте елементи електропроводки (патрон, лампочка) і прикріпіть в потрібному місці. Такий абажур стане прекрасним декоративним рішенням у вашому інтер'єрі.
Зверніть увагу
Абажур своїми руками. Старі предмети інтер'єру та декору в руках талановитих дизайнерів і декораторів набувають друге життя. Причому, такі предмети стають унікальними і оригінальними. Можна грати формами та розмірами дощечок. Сьогодні абажури для ламп і торшерів, зроблені своїми руками, цінуються не менше фабричних, тому гості Вашого будинку обов'язково відзначать такий предмет декору.
Корисна порада
У радянський час випускали дуже красиві настільні світильники. Але з часом їх абажури потьмяніли, пошкодилися - загалом, втратили свій вигляд. І викинути шкода - комусь це пам'ять від бабусь дідусів, кому то вони просто подобаються. Абажур для торшера своїми руками. Перший варіант. Двосторонній скотч, декоративна тасьма, клей, фотошпалери (бажано стійкі до вигорання) або плакат, ножиці, канцелярський ніж, рулетка або швейний метр.