Як закатати рукава сорочки. Як модно закатати рукава на сорочці.

Сорочка - універсальна діловий одяг, яка поєднується практично з усім. Сорочку можна носити без краватки і жилетки, при цьому ви будете як і раніше виглядати елегантно і професійно. Сорочка - такий же жіночий предмет гардероба, як і спідниця, з якою вона прекрасно поєднується. Для більш неформальних зустрічей сорочку запросто можна надіти з джинсами або шортами. Сорочка здатна змінити ваш зовнішній вигляд в одну мить, коли ви закатати на ній рукава. Від того, як ви засукаєте їх, залежатиме ваш образ.
Інструкція
1
Чотири обороту від манжета.Самий поширений спосіб згорнути рукава сорочки. Як тільки ви чотири рази загорнете рукав, він перебуватиме на рівні ліктя. Рукава слід трохи зрушити вгору вище ліктя для надання вигляду легкої літньої сорочки.
2
Три обороту від манжета.Такой спосіб закочування використовується для створення довжини рукава в три чверті. Для цього загорніть манжет рукава навколо себе на три обороту. Рукав довжиною три чверті додасть акуратну спортивну зовнішність і виглядатиме привабливо в поєднанні з джинсами.
3
Зсунутий рукав.Некоторие воліють закочувати рукава, залишивши манжети внизу. Необхідно зрушувати рукав вище ліктя, щоб він не з'їхав вниз. Такий метод непрактичний, оскільки рукав виглядає не зовсім охайно і швидко мнеться.
4
закочування манжета вовнутрь.Чтоби НЕ оголювати внутрішні шви сорочки, скачайте рукава манжетами усередину. При цьому, раз ви ховаєте рукав як би в себе самого, згорнувши його манжетом вниз три або чотири рази, створюється ефект короткого рукава без швів.
5
Один поворот манжета з розстебнутою пуговіцей.Просто виверніть манжети нарозхрист НЕ застібаючи їх, це додасть нижній частині рукавів ефект крил. У поєднанні з розстебнутим коміром-стійкою цей метод оформлення рукавів виглядає модно.
6
Один поворот манжета з застебнутому пуговіцей.Метод слід використовувати, якщо ви хочете трохи вкоротити рукав, залишивши манжети на виду. Розстебніть манжети, загорніть їх на один оборот і акуратно застебніть, розправивши складки сорочки під ними. Це простий і ефективний спосіб вкоротити рукав без будь-яких зусиль.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0kn7i9Ada1Y