Як стикувати плінтус в кутку. Як обрізати плінтуса на кутах відео.

Планується не тільки надає підлогового покриття завершеність, але і покращує звукоізоляцію в приміщенні. Від того, наскільки акуратно вам вдалося стикувати плінтус в розі, буде залежати загальна картина ремонту. Спочатку потренуйтеся на невеликих зразках, роблячи стики на їх торцях. Так ви заощадите на матеріалі і залишите після себе менше обрізків.
Вам знадобиться
  • Рулетка
  • Стусло
  • Механічний лобзик або монтажний ніж
  • Наждачний папір
  • Клей
  • Цвяхи або шурупи для кріплення плінтуса
  • Молоток
  • Ветошь
  • Шпаклівка або герметик
Інструкція
1
Зробіть точні розрахунки необхідної кількості плінтуса - завжди краще мати невеликий запас матеріалів для ремонту. Вам достатньо виміряти довжину стін і додати близько 5 см на кожну сторону для обрізки плінтуса на кутах.
2
Зрізуйте частини стикуємими плінтуса під кутом 45 градусів - це дозволить вам зробити малопомітний акуратний кут. Зручно працювати на спеціальному пристосуванні - стусле - з бічними прорізами, які дозволяють зробити точний рівний розріз. Вкладіть плінтус в стусло і обріжте торець механічним лобзиком. Виріб із пластику можна відрізати гострим монтажним ножем. Потім обробіть протилежний торець плінтуса.
3
Пройдіться по лівому і правому краях стику плінтуса наждачним папером, щоб вони були ідеально рівними.
4
Прикріпіть одну частину плінтуса, потім зістикуйте з нею інший кінець методом «вуса» - під кутом 90 градусів. Рекомендується зміцнити стики спеціальним клеєм, відповідним для даного матеріалу. Наносите його на середину кожного стику вузенькою смужкою. Якщо зі шва виступили надлишки кошти, одразу очистіть плінтус сухою ганчіркою. В місцях стикування плінтуса вбийте по одному цвяху не менше 7 сантиметрів завдовжки.
Зверніть увагу
Будьте обережні при роботі з гіпсовим плінтусом з ліпниною. Фахівці з опоряджувальних робіт завжди розпилюють його з декоративного боку. Якщо при обробці з'являться невеликі відколи, то вони опиняться з вивороту. Роблячи 45-градусні скоси плінтуса, відразу виконайте отвори для шурупів - так ви прикріпіть декоративний виріб до стіни і не зашкодить тендітну ліпнину.
Корисна порада
Якщо стики плінтуса вийшли не дуже акуратними, спробуйте зашпатлевать їх або закрити герметиком. В крупну щілину (якщо кут непомітний, наприклад, під меблями) можна вставити вирізану «латочку» з такого ж плінтуса.