Як встановити мийку в стільницю. отвір під мийку відео.

Досить просто встановити врізну мийку в стільницю. Єдина умова - це наявність деяких інструментів і матеріалів. Зазвичай потрібні дриль або шуруповерт, електролобзик або ножівка (по дереву і по металу), викрутка, пасатижі, розвідний ключ, олівець, рулетка або лінійка, ганчірки, ніж. Все це, як правило, є в кожному будинку.
Вам знадобиться
  • Дриль, шуруповерт, електролобзик, ножівка, викрутка, пасатижі, розвідний ключ, олівець, рулетка, ганчірки, ніж
Інструкція
1
Визначившись з місцем розташування вашої мийки, акуратно розмітьте на стільниці місце врізки. Стільницю можна попередньо зняти. Хоча, як показують у популярних телепередачах, професіонали врізають мийки прямо на встановлені стільниці. Це вже кому як більше подобається. Розмітку можна зробити за шаблоном. Шаблон виготовляється з картону або використовується прикладений до мийки виготовлювачем. Втім, можна обійтися і так - прикладіть мийку до стільниці, обведіть її строго по краю, а потім, відступивши всередину від межі на 1-1,5 см, намалюйте робочий контур.
2
Далі приступайте до випилювання отвори - самого відповідального етапу всієї процедури. Просвердлите дрилем отвори діаметром близько 10 мм. Отвори необхідні для леза електролобзика. Якщо мийка чотирикутна - отворів має бути чотири, по кутах наміченої лінії. Якщо кругла або овальна - достатньо одного отвору. Потім лобзиком, точно по лінії випиляєте отвір під мийку . Краї отвору ретельно очистіть від пилу і тирси. Очищене місце зрізу не менш ретельно обробіть герметиком за допомогою кисті або шпателя. Нанесіть його суцільним, рівним шаром. Герметик необхідний для захисту стільниці від попадання вологи. Герметик вибирайте в залежності від матеріалу стільниці. Так, для штучного каменю слід застосовувати тільки силіконовий, а для дерева і пластика можна використовувати герметики на спиртовій основі. Після нанесення герметика необхідно почекати деякий час для того, щоб він «схопився».
3
Далі встановлюйте мийку . При цьому також використовуйте силіконовий герметик або клейку стрічку ущільнювача. Ретельно обробіть краю мийки силіконом зовні. Якщо ви використовуєте стрічку, то приклеюйте її якомога ближче до країв мийки. Встановіть мийку в отвір на стільниці. Якщо до мийки надано спеціальний кріплення, притисніть з його допомогою мийки до стільниці. Якщо ні - використовуйте для цих цілей струбцину. Залиште все споруда на деякий час «в спокої» для того, що б мойка приклеїлася. Надлишки силікону видаліть ганчіркою. Зайву стрічку, що стирчала з-під країв мийки та акуратно обрежте ножем.
4
Заключним етапом установки мийки є установка змішувача і зливу. Якщо в мийці немає отвору під змішувач, Вирежте його потрібного діаметра в стільниці або мийці (залежно від конструкції) і не забувайте герметизувати. Встановлюйте змішувач і слив згідно інструкції.
Вбудовувані мийки виготовляються і різних матеріалів, а також мають нічим не регламентовані форми та розміри. Все залежить від індивідуальних переваг кожного покупця. Круглі і трикутні мийки краще встановлювати в маленьких кухнях, щоб заощадити дорогоцінне місце. Зазвичай такі мийки встановлюються в кутах кухні.
Інструкція
1
Мийки ставляться в уже пророблені в столешницах отвори або ж вирізають отвір самі за формою установлюваної раковини. Як і мийка, стільниця теж може вироблятися з самих різних матеріалів - ДСП, дерева, каменю, керамічної плитки і навіть металу. Борт мийки повинен знаходитися врівень з рівнем стільниці або ж трохи вище. Якщо і раковина, і стільниця виготовлені з одного і того ж матеріалу і виконані в одній кольоровій гамі, то можна домогтися ефекту, при якому обидві ці частини будуть виглядати як одне ціле.
2
У багатьох магазинах є послуга (звичайно, платна) по установці мийок. І вам, швидше за все, доведеться вдатися до допомоги магазина, якщо ваша стільниця виконана з штучного каменю - кориана. У вас-то фрези в будинку може і не виявитися, а ось у професіоналів всі інструменти з собою. Самостійно вмонтувати мийку ви зможете без особливих клопотів, якщо ваша стільниця буде зроблена з ДСП або дерева. І якщо є можливість зняти стільницю, краще так і зробіть.
3
Після закінчення установки раковини, підключіть зливну арматуру, а потім встановіть змішувач. До речі, система зливу ускладниться, якщо ваша мийка матиме два відділення. Зручно буде в цьому випадку зібрати систему заздалегідь і герметично з'єднати сифон після установки мийки з отворами переливу і зливними випусками.