Як зробити анімацію на робочий стіл. Як встановити анімацію на робочий стіл.

Будь-який користувач персонального комп'ютера віддасть перевагу хорошу анімовану заставку звичайним, іноді вже обридлим шпалерам. Шпалерами в комп'ютері називають картинку, яка знаходиться на робочому столі . Перші анімовані шпалери представляли собою html-сторінку, на якій був зображений снігопад, акваріум з рибками, водоспад і т.д. Великий недолік таких шпалер - периодичное мерехтіння картинки, а від мерехтіння втомлюються очі. На зміну таким картинкам прийшли нові технології, про які ви дізнаєтеся після прочитання цієї статті.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Windows DreamScene, Stardock DeskScapes.
Інструкція
1
Фактично для кожної операційної системи мається своя операційна система, що дозволяє оживляти картинки. Якщо бути точним, то такі картинки не оживляють, а виготовляють за спеціальними технологіями. Для системи Windows Vista Ultimate існує програма Windows DreamScene. Ця програма є абсолютно безкоштовною програмою, її можна завантажити з веб-вузла Microsoft Windows Update або скористатися автоматичним оновленням вашої операційної системи. Для зміни картинки робочого столу на анімовану досить встановити цю програму, а установку картинки можна через інтерфейс програми. Також в цій програмі є можливість ставити на робочий стіл відеозображення. У комплекті з програмою йде невеликий набір анімованих шпалер.
2
Для інших версій Windows Vista є інша програма - Stardock DeskScapes. Функціональність цієї програми декілька вище минулого кандидата. Вона дозволяє розміщувати на робочому столі не тільки відеоролики, але і якісну анімацію формату 3D. Для цієї програми є безліч тем, здатних змінити ваш робочий стіл до невпізнання. Більшість тем для цієї програми мають вільний доступ, тому ви легко зможете підібрати потрібну картинку. Поставляється програма для користувачів Windows Vista в двох версіях: - безкоштовна версія (тільки для Windows Vista Ultimate); - платна версія (для всіх редакцій Windows Vista).
У міру освоєння комп'ютера ми починаємо освоювати все більше програм. Якісь необхідні нам для роботи, якісь для розваг. Для зручної навігації по системі комп'ютера ярлики для найпопулярніших програм прийнято встановлювати на робочий стіл.
Інструкція
1
Все комп'ютерні програми встановлюються на системному жорсткому диску - зберігачі інформації вашої операційної системи. На робочому столі відображаються ярлики цих програм - іконки, натиснувши на які можна легко запустити необхідний інтерфейс.
2
Щоб встановити програму і запустити її роботу на комп'ютері, спершу завантажити її в систему. Скачайте програму з інтернету або скористайтеся електронним носієм інформації - диском або флеш-картою. Встановлюйте тільки потрібні і перевірені програми: часто неліцензійні файли містять в собі трояни і віруси, які можуть завдати шкоди вашому комп'ютеру. Перевірте файли програми антивірусом.
3
Отже, диск з програмою вставлений. Дочекайтеся, поки система розпізнає його. На більшості комп'ютерів установка програмного забезпечення починається самостійно - вам тільки потрібно дати на це згоду. Якщо цього не відбувається або інсталяційний файл скача з інтернету, активуйте установку, клікнувши на ярлик програми лівої кнопкою мишки (2 клацання).
4
Перед вами відкриється вікно з установкою програми. Уважно прочитайте Угоду користувача, в якому написано про програму та збереженні авторських прав. Завантаження не почнеться, поки ви не погодитеся з умовами розробників.
5
Коли угода укладена, натисніть кнопку «Install» або «Встановити». Виберіть місце на системному диску, на якому буде збережена програма. За умовчанням це системний диск С, папка «Program Files».
6
На кожному кроці установки програма буде запитувати вашої згоди на вчинення тих чи інших дій або попросить вас регулювати параметри завантаження. Міняйте настройки тільки в тому випадку, якщо ви досвідчений користувач і точно знаєте, як забезпечити комфортну роботу з даним інтерфейсом. В іншому випадку, просто погоджуйтеся із стандартними параметрами установки. Натискайте кнопки «Next», «Далі» або «ОК», встановлюючи програму.
7
За замовчуванням програмні файли будуть встановлені на диску С, а ярлик для швидкого доступу до інтерфейсу розташується на робочому столі.
8
Можливо, після установки програми комп'ютер зажадає перезавантаження системи. Погоджуйтеся на цю дію.