Як зробити анімовану напис.

Анімовані написи отримали широке поширення: їх використовують в віртуальних листівках, як свої втілення до профілів сайтів, також їх виставляють в підпис до своїх. Іншими словами, будь-який ресурс мережі інтернет, який хоч якось пов'язаний з графікою, використовує анімацію або анімовані написи. Створити найпростішу анімацію можна за допомогою пакета Adobe Photoshop, який включає в себе програму Adobe Image Ready.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте Photoshop і створіть новий документ: натисніть меню File, виберіть пункт Open. У вікні, встановіть наступні значення: - Width: 500; - Height: 200; - Resolution: 150; - Background Contents: transparent.Нажміте кнопку «ОК».
2
Перед вами з'явиться вікно нового файлу. Натисніть кнопку «Т» на панелі интсрументов, напишіть будь-яке слово або фразу. Натисніть правою кнопкою миші текстовому шарі, який знаходиться на панелі шарів, в контекстному меню виберіть пункт Rasterize Type.
3
Натисніть правою кнопкою миші на цьому шарі ще раз, виберіть пункт Duplicate Layer для дублювання текстового шару. Тепер необхідно приховати верхній шар (перший шар), щоб змінити становище другого шару. Для приховання шару натисніть на кнопочку із зображенням очі навпроти обраного шару.
4
Можна придумати будь-яку анімацію. Найпростішою буде поступове зникнення анімації. Для цього скористайтеся гумкою. Другий шар необхідно трохи затерти. Після стирання частини тексту ви повинні створити ще один дублікат шару, але не першого, а другого шару. Це робиться для плавного переходу. Таким чином, необхідно зробити кілька шарів. Як правило, чим більше, тим краще.
5
Як робота буде готова, переведіть її в редактор ImageReady. Зробити це можна натисканням на саму нижню кнопку панелі інструментів. Якщо у вас не відкрита панель Animation, обов'язково цієї зробіть. Виставте інтервал в 0.06 або 0.07 секунд на першому текстовому шарі.
6
На панелі Animation натисніть кнопку створення нового кадру Duplicate current frame. На панелі шарів з'явиться новий шар, його необхідно стерти, він нам не знадобиться. Натисніть на другий кадр панелі Animation, натисніть кнопку Tween, в поле Frames to Add введіть 21.
7
На панелі Animation натисніть перший кадр і задайте йому відображення останнього шару на панелі шарів. Тепер кожному кадру на панелі Animation присвойте свій текстовий шар. Для останнього кадру задайте час показу 3 секунди. Наша анімована напис готова, для її збереження натисніть меню File, потім виберіть пункт Save optimized as.