Як зробити копію диска.

Копіювання диска використовується для отримання ідентичною записи на іншому носії, наприклад на диску CD або DVD, жорсткому диску комп'ютера і т.д. Призначається для резервного збереження даних, перенесення файлів і тиражування.
Вам знадобиться
  • програма Nero Express
Інструкція
1
Скористайтеся програмою Nero Express, яка розташована в програмі Nero 8. У верхньому віконці програми Nero перейдіть в розділ "Перенесення і запис" і виберете команду "Копіювання диска ". У віконці програми Nero Express вкажіть, яку копію ви хочете зробити. Якщо CD диск, то слід вибрати команду "Копія всього CD", якщо DVD диск, то команду "Копія всього DVD".
2
Вставте у привід комп'ютера потрібний диск. Можна проводити копіювання дисків з будь-якими даними - відео, аудіо, дані. Після вибору команди "Копія всього DVD" або "Копія всього CD», перейдіть до налаштування опцій копіювання.
3
Вкажіть на вкладці "Привод-джерело" в віконці "Виберіть джерело і приймач", звідки буде проводитися копіювання. У наступній вкладці "Привід - приймач" виберете пристрій, на який буде проводитися копіювання. Якщо дисковод один, виберіть в обох вкладках одне і те ж пристрій. Після установки настройки, натисніть кнопку "Копіювання", яка розташована в нижньому правому куті програми Nero Express. Розпочнеться процес копіювання. По завершенню, з'явиться діалогове повідомлення Nero Express - "Очікування диска ". Програма Nero Express відкриє лоток пристрою запису, витягніть скопійований диск і поставте чистий диск. Засуньте лоток в комп'ютер. Програма автоматично підготує дані для запису диска . У діалоговому вікні Nero Express будуть з'являтися повідомлення, і змінюватися індикатор запису. Вона займе деякий час, який залежить від швидкості запису і обсягу даних. Після закінчення з'явитися повідомлення "Прожиг завершений". Натисніть "ОК" і витягніть записаний диск.