Як отримати персональний сертифікат.

Персональний сертифікат можна отримати у незалежній Інтернет-організації. Для цього необхідно пройти процедуру реєстрації і заповнити відповідні анкетні дані.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, Інтернет, програма-браузер
Інструкція
1
Для отримання персонального сертифікат а потрібно перейти за допомогою браузера на сайт незалежної організації, яка пропонує такі послуги. Там може бути запропонований комплекс програм, установка якого, найвірогідніше, буде необхідна для отримання сертифікат а. На сторінці, буде запропонований стандартний набір реєстраційних даних: введення адреси електронної пошти, пароля і секретного питання, який може знадобитися для відновлення останнього.
2
Потрібно пам'ятати, що, вибираючи контрольне запитання, необхідно записати його і ретельно зберегти, так як це - єдиний спосіб повернення забутого пароля. Потім протягом пари хвилин на вказаний e-mail прийде повідомлення, в якому буде посилання для підтвердження реєстрації. Якщо раптом вона не натискається, то її потрібно скопіювати і ввести в адресний рядок браузера.
3
Веб-сторінка, яка завантажиться після натискання на посилання, може містити поле для підтвердження пароля. Це необхідно для того, щоб адміністрація сайту переконалася, що за посиланням перейшов саме та людина. Після введення пароля буде відкрита сторінка з ще однією анкетою, де просять написати деякі особисті дані, а також адресу провайдера або будь-яку іншу інформацію, необхідну при видачі сертифікат а. Потім на обраний раніше електронну адресу прийде ще одне повідомлення, в якому буде міститися пряме посилання на установчу програму сертифікат а, а також інструкції по його інсталяції та використанню. На цьому процес отримання персонального сертифікат а можна вважати завершеним. Залишається лише встановити його згідно з інструкціями, наведеними в повідомленні.
Корисна порада
Не варто також забувати, що на різних сайтах вироблені дії можуть істотно відрізнятися, тому потрібно уважно вивчати інформацію на самих веб-сторінках. Незважаючи на те, що принцип отримання персонального сертифіката залишається тим же, сама процедура може бути абсолютно інший.
Персональний сертифікат - це спеціальний файл, що дозволяє встановити в смартфон додаток, перед цим виконавши його підписання. Для отримання сертифікату необхідно мати мобільний телефон від офіційного дистриб'ютора Nokia.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Зверніть увагу, що генерація сертифікат а сервісом відбувається двічі на добу, тому час очікування може скласти близько дванадцяти годин. Для підписання додатків сертифікат ом зі смартфона скористайтеся додатком s60SignSis.
2
Для отримання сертифікат а використовуйте UCWEB браузер, завантажити його можна за посиланням http://allnokia.ru/symbsoft/moreinfo-3597.htm. Він є найбільш зручним, так як коректно зберігає сертифікат , всі інші браузери намагаються його відкрити. Скачайте його і встановіть в свій смартфон. Для замовлення сертифікат а на комп'ютері використовуйте Internet Explorer.
3
Запустіть браузер, перейдіть в адресний рядок і введіть посилання cer.s603rd.cn. Перейдіть по ній. Переміститеся вниз сторінки. У першому полі введення впишіть свій IMEI, виконуйте це дуже уважно, будь-яка помилка зробить неможливим отримання персонального сертифікат а.
4
Потім в наступному полі введіть цифри, вказані на зображенні нижче. Потім клацніть по кнопці Submit. Після відправки запиту відкриється сторінка, на якій ви побачите повідомлення про прийом вашого замовлення. Вийдіть з браузера.
5
Запустіть браузер через дванадцять годин, знову перейдіть за адресою, вказаною у другому кроці. Далі знову впишіть свій IMEI і цифри з картинки, клацніть Submit. Потім на наступній сторінці ви побачите кнопку для скачування сертифікат а.
6
Клацніть Download, збережіть файл у потрібне місце, для цього натисніть кнопку Save. Ви побачите процес закачування, дочекайтеся його завершення. Закрийте браузер. Аналогічно ви можете Internet Explorer замовити персональний сертифікат за допомогою комп'ютера, для цього використовуйте браузер Internet Explorer.
7
Для підписання своїх додатків отриманим файлом сертифікат а скористайтеся додатком s60SignSis. Завантажити його можна за посиланням http://allnokia.ru/symbsoft/moreinfo-5596.htm.