Як збільшити виручку в магазині.

Більшість бізнесів, пов'язаних з торгівлею, мають сезонний характер. Залежно від виду товару, що реалізується сезони припадають на різні місяці і пори року. При цьому можна спостерігати, що в деяких магазинах покупець є завжди, в той час як в інші заходять рідкісні гості. Якщо ви перейнялися проблемою, як збільшити виручку в магазині, то ви - на правильному шляху, оскільки будь-який бізнес вимагає раціонального управління.
Інструкція
1
В управлінні магазином (якщо мова не йде про гіпермаркетах), практично складно впливати на поведінку покупців, змушуючи купувати їх більше товарів. Також досить складно буває і економити на матеріальному забезпеченні бізнес-процесів, оскільки зазвичай вони вже оптимізовані. Тому єдино доступна для управління можливість підняти прибуток - це збільшити виручку в магазині іншими методами.
2
Для торгової точки дана задача вирішується проведенням наступних заходів: • Управління товарною пропозицією; • Управління просуванням; • Управління ціною продаж.Чтоби збільшити виручку в магазині, по кожному з перерахованих заходів слід провести цілеспрямовану роботу. Має сенс розширювати асортимент і підвищувати якість товарів, що продаються. Розширення може відбуватися не за рахунок збільшення кількості витісняють один одного товарів на полицях, а через доповнення реалізованого асортименту непрофільної продукцією. Так, часто можна бачити, що в продуктових магазинах продаються побутова хімія та господарські товари.
3
Управління ціною включає в себе можливості з проведення спеціальних акцій, пропозиції знижок, послуги з кредитування на покупки. Управління просуванням магазину здійснюється через рекламу, брендинг і промо-акції. При вмілому застосуванні залучити додаткових покупців і збільшити виручку в магазині може і сарафанне радіо.
При зниженні виторгу можливо збільшити продажі. Для цього необхідно проаналізувати кілька моментів. Підберіть продавця за всіма правилами маркетингу, розподіліть продукцію в зручному і вигідному для вас вигляді, поміняйте назву фірми, якщо воно немилозвучну. Застосуйте систему знижок для залучення більшої кількості клієнтів.
Інструкція
1
Як правило, особою магазину є продавець. Залежно від того, який товар реалізується в фірмі, підбирається консультант. Якщо у вас магазин, наприклад, молодіжного одягу, відповідно продавцеві бажано одягатися в товар, який продається в даній організації. Адже в першу чергу покупці звертають увагу на зовнішній вигляд консультанта (він повинен бути охайним, ввічливим, ненав'язливим). В продавці молодіжного одягу найправильніше запросити фахівця у віці до 25 років. Адже потенційні покупці такого магазина - молоді люди, а консультанту відповідного віку простіше знайти спільну мову з споживачами.
2
Велике значення у збільшенні продажів має викладка товару. Як з'ясували дослідники з мерчендайзингу, правильний розподіл продукції веде до залучення покупців. Поставте на перший план (тобто на те місце, куди в першу чергу потрапляє погляд покупця при вході в магазин) товар, який має яскравий зовнішній вигляд. Якщо це магазин одягу, скомплектує товари так, щоб споживачеві було краще видно, що в даній фірмі присутній дизайнерський підхід, і покупцеві допоможуть підібрати комплект.
3
Всі речі розподіліть по виробникам (якщо в магазині продаються дорогі речі). Розкладіть товар за видами, найменуваннями (це відноситься до одягу середнього і економ класу), але так, щоб споживачеві було зручно знайти потрібну річ.
4
Назва магазину відіграє дуже велику роль. Якщо у вашої фірми немилозвучну найменування, краще змініть його. Воно повинно бути незабутнім, несхожим на інші, але в той же час нести в собі суть діяльності.
5
Система знижок впливає на всіх покупців. Щоб застосувати її, спочатку увімкніть 5-10 відсотків до ціни товару. Тоді для вас буде вигідно продавати, а також число проданих речей зросте в рази. Адже так ви залучите безліч клієнтів, реалізуєте більше товарів.
6
Замовте рекламу по радіо, телебаченню. Хоча на це йдуть чималі кошти, гроші виправдаються. Продажі збільшаться, а клієнтів стане більше. Але найголовніше в торгівлі - втриматися на ринку. Щоб обійти конкурентів, потрібно, щоб ваша фірма відрізнялася від інших своєю якістю, сервісом, правильним підходом продавців.