Як дізнатися, чи підключений інтернет у вашому домі.

Сучасне суспільство, де інформація є головним чинником розвитку, не мислиме без глобальної мережі інтернет . Хтось вважає, що інтернет - це зло. Але, при правильному використанні, його можна перетворити на найцінніший інформаційний ресурс, де на сьогоднішній день знайдеться майже будь-яка інформація.
Вам знадобиться
  • 1) Довідник провайдерів
  • 2) Інтернет (можна вийти в інтернет на роботі, у друзів, в інтернет-кафе).
Інструкція
1
Спосіб перший - НЕ об'ектівний.Внімательно огляньте свій під'їзд зовні і всередині. Пошукайте оголошення, які говорили б про те, що у вашому домі встановлено інтернет від такого-то провайдера. Інформація може розташовуватися на коробці, прикріпленої до стіни, в якій провайдер сховав дроти. Поговоріть із сусідами. Можливо, вони вже підключили інтернет в своїй квартирі.
2
Спосіб другий - об'ектівний.Сначала визначитеся з провайдером. Дізнайтеся, які фірми займаються підключенням в вашому місті/районі. Потім дізнайтеся про технологію, за якою вони працюють, і розцінки. На сьогоднішній день існує декілька технологій підключення до мережі інтернет . Її вибір може залежати від ваших потреб (для чого ви будете використовувати інтернет ) і розцінок. Всю інформацію про провайдера можна дізнатися безпосередньо, зателефонувавши в фірму. Для зручності спочатку ознайомтеся з нею на сайті компанії, а потім, якщо виникнуть питання, зателефонуйте.
3
На сайті компанії, як правило, можна відразу дізнатися, чи підключений ваш будинок до глобальної мережі. У кожної організації свій корпоративний стиль, в якому виконаний сайт. Тому немає єдиних правил, завдяки яким ви знайдете цю інформацію. Має бути посилання на головній сторінці. За цим посиланням вам або відкриється список адрес, який потрібно візуально переглянути, або з'явиться рядок пошуку. Введіть в рядок свою адресу, слідуючи інструкціям сайту, і натисніть «знайти» або «Enter». Замість «знайти» може бути схоже слово («пошук», «шукати» і т.п.) або значок лупи.
Корисна порада
На сайті часто можна залишити заявку для підключення. Її перевага в тому, що заповнити її ви зможете в будь-який час доби, якщо остаточно визначилися з провайдером.