Як провести весело час з друзями. Як провести час весело в компанії.

Настають дні літніх канікул і відпусток. В голові зріють сотні планів і ідей про те, як весело і з користю провести час з друзями. Для цього зовсім не обов'язково йти в караоке-клуб чи розважальний центр. Можна легко придумати розваги самим. Все залежить від віку та інтересів компанії, а також від того, наскільки ви і ваші друзі креативні.
Інструкція
1
Сценарій перший. Якщо ви з друзями вирішили відправитися на природу, захопіть з собою цікаві підлогові гри. Вони завжди будуть до речі.
2
Візьміть ракетки, м'ячі, влаштуйте спортивні змагання. Поділіться на дві команди і пограйте в командні ігри, типу «Крокодил» або «Мафія». Також останнім час набули популярності різні настільні ігри.
3
Знайдіть в інтернеті хитромудрі фрази або поодинокі слова, зміст яких не знає ніхто з гравців. Роздайте всім папір і ручку і попросіть записати ваші слова. Потім за певне час попросіть всіх учасників написати своє трактування цих слів так, щоб всі інші повірили, що це правда. В своєму списку відзначайте, кому найбільше повірили гравці. Хто найбільше зміг обдурити, той і виграв. Наприкінці прочитайте справжнє значення слів.
4
Сценарій другий. Візьміть з собою гітару і під вечір влаштуйте пісні біля багаття. Також можна влаштувати тематичну вечірку або карнавал. Для цього заздалегідь обдзвоните друзів і попросіть їх зібрати певний гардероб. Запасіться перуками, зробіть маски.
5
Можна влаштувати конкурс пародій з переодяганнями. Тут вами знадобляться всі ті ж підручні средства.Напішіте на листочках паперу завдання і роздайте своїм друзям. Наприклад, спародіювати відомих співаків чи акторів так, щоб інші вгадали. Той, хто відгадає першим, влаштовує пародію наступним.
6
Приготуйте маленькі заохочувальні призи, вони можуть бути навіть жартівливими. Придумайте номінації, наприклад, «Міс Несподіванка» або «Містер Незграбність».
День народження або ювілей, день весілля або народження первістка ... Приводів для свят в житті маса. Тому необхідно бути оригінальним і креативним в питаннях поздоровлень і подарунків. Як весело привітати друга , щоб пам'ять про важливу подію в його житті ще довго зігрівала приємними спогадами і яскравими враженнями? Що піднести, щоб ваш подарунок не припадав пилом на полиці, а запам'ятався і виявився корисним?
Інструкція
1
Влаштуйте винуватцю торжества вечірку-сюрприз. Підготуйте розважальну програму, смачні частування, оформите незвично приміщення, де буде проходити торжество: намалюйте гумористичні стінгазети, розклейте фотографії головного героя свята, попередньо обробивши їх в програмі Photoshop і додавши спеціальних ефектів. Зніміть гумористичний фільм про вашого товариша, з оригінальними привітаннями колег і знайомих і подивіться його всією компанією на святі.
2
Для поздоровлення друга краще вибрати вірш (тільки не банальне) або скласти історію, головним героєм якої він буде. І хоча побажання здоров'я і щастя є невід'ємною частиною будь-якого поздоровлення, постарайтеся дізнатися про мрії свого друга і побажати щось більш актуальне для нього.
3
Замовте індивідуальне музичне привітання для друга на телефон. Сьогодні існує багато сервісів, що пропонують подібні послуги.
4
Підготуйте оригінальний тост, щоб він яскраво й вражаюче звучав на святі.
5
Зверніться в спеціальне агентство з проведення свят, актори за оригінальним сценарієм розіграють вашого друга . Пам'ять про такий незвичайний привітанні залишиться надовго.
6
Замовте столик в ресторані або зал в кафе, створіть обстановку свята веселими привітаннями та музикою. Будьте оригінальні з подарунками. Не варто витрачатися на сувеніри та інші дрібниці для прикраси. Якщо на святі збирається велика компанія, розумніше буде зібрати гроші і подарувати щось дуже корисне і значне, наприклад, путівку на який-небудь зарубіжний курорт або морський круїз. Враження від такого подарунка будуть яскравими ще довгий час.
7
Якщо у вас є можливість, влаштуйте свято в якомусь незвичному місці: на природі або гірськолижному курорті. Нехай день торжества буде яскравим і барвистим плямою серед сірих робочих буднів. На природу можна виїхати всього на один день, зате вражень від нього вистачить на цілий рік.
8
Не забудьте весь захід закарбувати на фото- або відеокамеру. Виберіть найбільш підходящі фотографії, помістіть їх в спеціально оформлений альбом або змонтуйте фільм і подаруйте все це одному.