Як побачити нашу планету.

Є простий і дешевий спосіб, що дозволяє одним поглядом окинути тлінну землю - замружитися і представити блакитну кульку, застиглий серед безкрайньої космічної порожнечі. Інша справа, що враження від цього притупляються після перших двох або трьох разів, а інтуїція підказує, що від споглядання планети можна отримати набагато більше вражень. Тому всім, хто хоче побачити планету Земля, ми приготували ще кілька цікавих способів.
Інструкція
1
Перший - поглянути на світ очима веб-камери. Наявність таких сервісів, як earthcam.com або geocam.com робить відстань ще більш незначною перешкодою. Маючи під руками комп'ютер з доступом в інтернет, можна вільно спостерігати Статую Свободи, Ейфелеву вежу, Еббі Роуд або навіть якихось пінгвінів в Дюссельдорфській зоопарку. Втім, не так вже вільно, тому що якість зображення часто залишає бажати кращого, а звуку може і не бути зовсім. Не кажучи вже про те, що далеко не кожній веб-камерою можна керувати. Але скаржитися гріх, на те він і бюджетний варіант.
2
Другий - різного роду подорожі, і ваші враження будуть залежати від того, з якого ракурсу ви захочете побачити планету . Це буде поїздка в Чорнобиль? Або може автостопом по Євросоюзу? Секс-тур? Похід на вершину Ельбрусу? Варіантів безліч, тому гарненько подумайте перед тим як по інерції відправлятися в звичні Єгипет або Туреччину. І не забудьте, що подорож - це набагато більш витратний захід, ніж ледачий перегляд світових пам'яток через веб-камеру.
3
Третій - найбільший нетривіальний. Уявіть, що ви все-таки зажмурилися, відкрили очі і побачили той самий голубий кульку серед безкрайньої космічної порожнечі. Тільки все це не плід вашої уяви, а сама що ні на є реальність. Як таке можливо? Запитайте у Денніса Тіто, Річарда Герріота, Чарльза Сімоні та інших щасливчиків, яким пощастило стати космічними туристами. Втім, цей спосіб не тільки самий нетривіальний, але і найдорожчий. Приміром, Деннісу Тіто за подорож в космос довелося розщедритися на $ 20 млн. Тому всім, хто вирішив виконати давню хлоп'ячу (або цілком собі дівоче) мрію, варто, м'яко кажучи, тугіше затягнути гаманці. Втім, щось підказує автору цих рядків, воно того варто.