Як дізнатися всю інформацію про комп'ютер.

Коли виникає необхідність перевірити відповідність найменуванню апаратних складових, наданих продавцем, потрібно скористатися спеціальним діагностичним софтом. З його допомогою також можна перевірити програмну частину комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Нам знадобиться діагностична утиліта Everest і власне комп'ютер.
Інструкція
1
Замість програми Everest можна використовувати й інший подібний софт, але ця утиліта відмінно структурована, має зручний інтерфейс і докладну інструкцію, таким чином, труднощів не повинно виникнути навіть у недосвідченого користувача. Почати перевірку конфігурації комп'ютера можна з розділу про встановлені в системі пристроях. В цьому розділі описані всі фізичні складові комп'ютера, і цей список допоможе вам звіритися зі специфікацією з магазину
2
Насамперед перевірте інформацію про процесор і його головних характеристиках - тактовій частоті, швидкості передачі даних і про пам'ять інтегрованого кешу.
3
Потім вивчите опис системної метерінской плати, важливі аспекти цього пункту: швидкості системних шин, кількість необхідних інтерфейсів, а також підтримувані стандарти. Ще звірте інформацію про оперативну пам'ять, а точніше про її розмір.
4
Завершивши з головними елементами, можна перейти до вивчення відеокарти і звукової карти. Відеоадаптер повинен відповідати по робочій частоті, напрузі і пам'яті, звукова плата зазвичай у всіх системах стандартна і інтегрована. Також важливо дізнатися про працездатність мережевої карти і інших можливих комунікаційних пристроїв (wi-fi, bluetooth). У разі діагностики ноутбука можна упускати перевірку акумуляторів на їх ємність.
Зверніть увагу
Утиліта здатна проводити тестування деяких апаратно-програмних вузлів. Надається можливість протестувати читання, копіювання та затримку пам'яті, продуктивність процесора з цілочисельними операціями, а також підсистеми обробки зображень.
Корисна порада
Крім перевірки апаратної частини потрібно буде додатково перевірити програмну частину комп'ютера. Діагностична програма дає вичерпну інформацію про конфігурацію операційної системи, версіях встановлених драйверів і наявні ліцензії стороннього програмного забезпечення.