Як встановлювати укоси.

Після установки пластикового вікна обов'язково потрібно зайнятися монтажем укосів. Укоси допомагають привести віконний проріз до естетичного виду. Якщо ви самостійно вирішили встановити відкоси, то необхідно володіти інформацією про матеріали, а також про те, як потрібно правильно виконувати монтаж. Укоси на вікна представляють собою внутрішню частину віконного прорізу. Вони розташовуються праворуч, ліворуч і зверху від вікна. Після того, як демонтовано старе вікно і встановлено нове, у віконного прорізу досить несприятливий зовнішній вигляд. Такий проріз потребує декоративному оформленні.
Інструкція
1
Якщо ви все-таки вирішили самостійно зайнятися установкою укосів на віконний проріз, то починати потрібно з утеплення. Утеплення укосів вікон виконується по ряду рекомендацій. В утепленні не потребують відкоси вікон, які мають залишився ефективний утеплювач, який доходить дл грані віконної коробки.
2
Якщо ви встановлюєте відкоси в стінових панелях, які мають ребра жорсткості, то потрібно використовувати термовкладиши. Розташовувати їх потрібно вздовж укосів вікна.
3
До вибору утеплювача потрібно підходити серйозно. Розмір утеплювача розраховується по необхідній зоні утеплення. Найкраще вибирати матеріал, який має хороші теплозахисні характеристики. В даний час утеплювачі для віконних укосів виробляються з м'якою або жорсткою мінераловатної плити, пінополістиролу, плити з пінополіуретану, а також теплоізоляційної плити, яка має утеплюючий і облицювальний шар. Даний шар складається з твердого ПВХ або ж фіброцементу. Для максимального утеплення укосів вікон потрібно розташовувати утеплювач по всьому периметру віконного блоку. Також його потрібно укладати під підвіконні дошки. Утеплювач повинен щільно прилягати до утеплюваної поверхні.