Як провести тиждень дитячої книги.

Тиждень дитячої книги часто включають до річного плану роботи дитячого садка. Вона може сприяти вирішенню таких завдань, як розвиток пізнавального інтересу у дошкільнят, виховання патріотичних почуттів на прикладі героїв книг та ін.
Інструкція
1
В цілому завдання цього тижня повинні виходити з річної завдання, що реалізується в даний період. Для проведення тижня дитячої книги , перш за все, необхідно скласти план заходів. При складанні плану потрібно враховувати вік дітей, навантаження на них, співвідношення груп і необхідних приміщень, а також зайнятість фахівців дитячого саду.
2
План тижня дитячої книги має передбачати заходи як для дітей, так і для педагогів та батьків вихованців. Всі заходи повинні бути спрямовані на вирішення планованих завдань. Для дітей можливе проведення конкурсу на кращого знавця книжкових героїв, майстер-клас з ремонту старих книг, перегляд мультфільмів по книгам, а також театралізованої діяльності. Все це викличе пізнавальний інтерес у дітей, допоможе краще запам'ятати зміст книг.
3
Для педагогів в план можна включити такі заходи як виставку дитячої книги , семінар по ознайомленню з методикою залучення дітей до читання, конкурс на найвиразніше читання і ін. Це дозволить педагогам зануритися в проблему, поділитися своїм досвідом з колегами, дізнатися щось нове для себе. Батьків вихованців також можна запрошувати на подібні заходи. Це допоможе батькам і педагогам краще зрозуміти один одного, покаже важливість роботи педагога.
4
Особливо можна відзначити такий захід, як зустріч з дитячим письменником. Така зустріч буде цікавою усім. Діти отримають незабутнє враження від бесіди з справжнім автором, на якій вони можуть задати питання. Крім цього, всім бажаючим можна запропонувати спробувати себе в ролі дитячого письменника.