Як вивчити іспанську самостійно.

Сучасні технічні можливості і засоби комунікації відкривають шляхів для розвитку особистості, в тому числі і в сфері самостійного вивчення іноземних мов, наприклад, іспанської.
Інструкція
1
Придбайте аудіо-курс з вивчення іспанської мови для початкового рівня. Як правило, він включає в себе ряд дисків з уроками і посібник, яке дублює все, що записано в аудіо форматі. Кожен урок охоплює кілька розділів: діалог, вимовний диктором, нові слова і вирази для запам'ятовування, пояснення граматичного матеріалу, вправи з граматики. Цей варіант особливо підійде тим, хто багато часу проводить за кермом автомобіля або воліє піші прогулянки в супроводі аудіо-плеєра.
2
Зареєструйтеся на одному з сайтів он-лайн курсів іноземних мов. Наприклад, міжнародний інтернет ресурс www.livemocha.com дозволяє освоювати на практиці мова, зокрема, іспанська, спільно з іншими учасниками цього інтернет спільноти. Користувачам надається можливість навчитися розуміти автентичну іспанську мову за допомогою відео- та аудіо роликів, отримувати докладні інструкції по граматиці і лексиці, розвивати розмовні навички за допомогою інтерактивних вправ і пр.
3
Зустрітися з вихідцями з іспано-говорящих країн, що живуть в Росії і/або вивчають російську мову. Знайти таких людей і встановити з ними зв'язок можна за допомогою соціальних мереж, популярних систем обміну короткими повідомленнями, як, наприклад, Skype, ICQ і т.д. Це ефективний спосіб не тільки допомогти один одному в освоєнні іноземної мови, розширити свій кругозір, але й знайти нових друзів.
4
Ви можете віддати перевагу класичний спосіб самостійного вивчення іноземної мови. Для цього вам знадобиться наступний набір «інструментів» :? самовчитель і посібник з практичної граматики іспанської мови з вправами (бажано з відповідями наприкінці підручника для самоконтролю) ;? аудіозаписи із зразками правильного вимовляння звуків, слів і фраз; діалогів та інших текстів, записаних носіями іспанської мови ;? паперові або картонні листочки невеликого формату, придатного для постійного носіння в кишенях одягу або дамській сумочці. На одній стороні картки запишіть слово іспанською мовою, а його російський переклад - на звороті. Це один із способів поповнення словникового запасу шляхом багаторазового повторення нової лексики в перебігу дня.
5
Оптимальний варіант - поїздка на тривалий термін в іспано-розмовляючу країну з метою спілкування з носіями мови. Зрозуміло, це високовитратний спосіб. Однак, якщо здасть такою метою і вишукати можливості для її реалізації, то результат цілком може перевершити ваші очікування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ffWIZTsbGXQ
Зверніть увагу
Майте на увазі, що в різних країнах, де іспанська мова має статус офіційного, можуть бути присутніми діалектичні особливості. Наприклад, навіть всередині Іспанії, де основним є кастільський (північний) діалект, в Каталонії і декількох інших провінціях Іспанії основна частина населення говорить каталонською говіркою. Тому важливо визначитися, в якій сфері ви збираєтеся використовувати знання іспанської мови і, виходячи з цього, вибирати відповідне місце подорожі.
Корисна порада
1. Не забудьте придбати російсько-іспанський розмовник. Він буде для вас незамінним помічником в перший час перебування в країні і спілкуванні з її обітателямі.2. Регулярно дивіться добре знайомі вам фільми в озвучании іспанською мовою. Найлегше знайти голлівудські картини в перекладі на іспанську. Також можуть придатися аргентинські або мексиканські серіали мовою оригіналу, що демонструвалися на російських телеканалах в дубльованому варіанті. Таким чином ви будете розуміти, про що йдеться в тих чи інших епізодах фільму, одночасно заучуючи фрази, відповідні російському перекладу. Рекомендується переглядати один і той же фільм кілька разів, чергуючи з переглядом російською мовою.