Як утилізувати автомобіль. Як утилізувати автомобіль немає документів.

У випадку, якщо автомобіль уже занадто старий, щоб борознити дороги, а також бути вашим супутником, а також у разі, якщо його продаж неможливий, оптимальним варіантом буде утилізація, яка дозволить не лише позбутися абсолютно зайвої речі, але ще й принесе прибуток.

Відповідно до чинної програми утилізації, своєчасна здача транспорту в утиль може дати непогані знижки на придбання нового авто. Однак, що ж потрібно для того, щоб утилізувати автомобіль? Наскільки це клопітна і довга процедура? Утилізувати автомобіль може тільки його власник за наявності документів, що підтверджують право власності. Щоб утилізувати машину, власнику нудно відвідати МРЕВ відповідно до місця реєстрацією даного автомобіля. Далі власник повинен заповнити заяву відповідно до встановленого зразка. Для того щоб здати колись кохану машину в утиль, її не потрібно представляти на технічний осмотр.После того, як власнику транспортного засобу вдалося утилізувати автомобіль, йому потрібно лише заплатити податок за період, протягом якого в його власності значилася дана машина, а також відправитися в автосалон для придбання нового автомобіля з відмінною знижкою, розмір якої відповідно до державної програми становить 50000 рублей.Программа утилізації є найзручнішим засобом позбавлення від автомобіля, який більше не придатний для використання, а також транспорту, який не підлягає відновленню. Нерідко такі автомобілі неможливо продати і за лічені копійки, таким чином, в даному випадку програма утилізації є самим зручним і вигідним способом розставання зі старим, а також і небезпечним для використання автомобілем.

З березня 2010 року в нашій країні працює "Програма утилізації старих автомобілів". Участь у цьому проекті дає автовласнику можливість придбати новий транспорт із знижкою в 50 000 рублів. Варто звернути увагу на те, що ця процедура має певні правила, а до машин виставляються встановлені вимоги.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з доступом до інтернету;
  • - бланк свідоцтва про утилізацію;
  • - довіреність на переказ коштів;
  • - 3 тисячі рублів.
Інструкція
1
Ви повинні вибрати офіційного дилера, який бере участь в програмі утилізації. Список компаній, що мають право на надання цих послуг, затверджений Міністерством промисловості і торгівлі.
2
В обраний дилерський центр необхідно перегнати свій старий автомобіль . Коштувати уточнити, що евакуатор ви повинні оплатити самі. Тому доцільніше вибирати автосалон, що знаходиться недалеко від місцезнаходження машини. Ви можете також самі приїхати на своєму транспорті (якщо він їздить), якщо не бачите сенсу витрачати гроші на евакуацію.
3
Для проведення процедури необхідно роздрукувати з сайту Міністерства промисловості і торгівлі офіційно затверджений бланк свідоцтва про утилізацію.
4
У дилерському центрі вам належить написати довіреність. Документ дає право організації самостійно зняти вашу машину з обліку в автоінспекції, відправити в пункт утилізації та отримати свідоцтво про вчинення процедури.
5
Однією тільки довіреності недостатньо, щоб дилерський центр прийняв на себе права по утилізації машини. Тому необхідно підписати договір, за яким організація бере на себе зобов'язання з виконання всіх потрібних дій.
6
За складеним договором ви повинні будете сплатити 3000 рублів за саму процедуру утилізації вашого транспорту.
7
Після підтвердження участі вашої машини в програмі ви можете вибрати і зарезервувати у свого дилера сподобався вам новий автомобіль . Вибір нового автомобіля також повинен відповідати вимогам, що застосовуються до програми утилізації. Головним з них є те, що купується транспорт повинен проводитися на території Російської Федерації.
8
Залишається тільки отримати повністю оформлене свідоцтво про утилізацію і можна починати оформляти новий автомобіль .
Зверніть увагу
Вимоги до машин, прийнятою на утилізацію: - не повинна важити більше 3,5 тонн; - повинна бути проведена до 1999 року; - знаходиться у вашій власності не менше року.