Як виписати рахунок-фактуру. Як знайти рахунок фактуру за номером в 1с.

Рахунок-фактура - це документ в бухгалтерському обліку, який засвідчує фактичну відвантаження продукції або надання послуг організації. Цей документ складається у двох примірниках (постачальнику і покупцеві) і супроводжується іншими документами, наприклад, товарною накладною, актом надання послуг та іншими. Рахунок-фактура виставляється не пізніше 5 днів після відвантаження продукції (надання послуг). На основі цього документа в бухгалтерському обліку формуються книги покупок і продажів.
Інструкція
1
Зайдіть в програму 1С. Виберіть «Журнали» на рядку, що знаходиться вгорі, далі у вікні зі списку виберіть «Рахунок-фактура виданий».
2
Перед вами відкриється електронний бланк документа. Встановіть дату документа, порядковий номер і виберіть контрагента зі списку.
3
Зайдіть на вкладку «Кореспондуючі рахунки». Натисніть на прапорець, який позначає «Новий рядок» і виглядає як папка із зірочкою.
4
Із списку, номенклатури виберіть потрібний вам товар (послугу). Проставте кількість і ціну.
5
Далі натисніть на кнопку «Друк» і отримаєте рахунок-фактуру на паперовому носії.
6
Для того щоб дана рахунок-фактура встала в книгу продажів, слід її обов'язково провести. Для цього натисніть кнопку «Провести».
Зверніть увагу
До правил заповнення таких документів як рахунок-фактура податкові органи пред'являють суворі вимоги. Нумерація повинна строго відповідати зростанню, навіть при наявності декількох підрозділів. Для цього доцільно прописати в обліковій політиці про резервування номерів рахунок-фактур.
Корисна порада
Рахунок-фактури можна заповнювати на підставі будь-якого документа (накладної, акт надання послуг). Для цього клікніть на кнопку «Підстава» і виберіть відповідний документ. Після цього дана рахунок-фактура автоматично встане в книгу продажів.
Реєстрація та зняття з реєстраційного обліку людини, що має інвалідність, має ряд особливостей. Якщо інвалід самостійно пересувається і повністю себе обслуговує, то може звернутися в ФМС і виписатися. Осіб, які перебувають під опікою можуть виписати опікуни чи законні представники.
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - паспорт;
  • - посвідчення опікуна або довідка з органів опіки;
  • - заява в суд.
Інструкція
1
Щоб виписати інваліда , який самостійно не може пересуватися і має опікуна, призначеного органами опіки та піклування за заявою інваліда або в судовому порядку, в ФМС повинен звернутися опікун .
2
Буде потрібно пред'явити заяву, посвідчення або довідку з органів опіки та піклування про призначення опікуна, довідку про інвалідність, паспорт свій і виписувати людини. На підставі поданих документів уповноважений співробітник територіальної міграційної служби справить зняття з реєстраційного обліку, видасть листок вибуття і поставить штамп в паспорті.
3
Якщо інвалід не має опікуна, він може звернутися в ФМС самостійно або видати нотаріальну довіреність будь-якій особі, готовому взяти на себе його повноваження. На підставі довіреності інваліда можна виписати без його особистої присутності.
4
При виникненні спірних ситуацій, коли інвалід не є власником житла, не проживає в квартирі, без вести відсутній або його постійним місцем проживання служить інша житлова площа, але при цьому він не виписується з вашого житла, зверніться із заявою до арбітражного суд.
5
Недієздатні або обмежено здатні особи перебувають під опікою держави, тому при розгляді справи в суді і при винесенні судового рішення мають бути присутні представники з органів опіки та піклування. Якщо зняття з реєстраційного обліку порушує права недієздатної або обмежено здатного громадянина, позитивне рішення про примусову виписці ви отримати не зможете.
6
У разі якщо суд виніс позитивне рішення, на підставі постанови ви зможете провести зняття інваліда з реєстраційного обліку. Для цього зверніться у територіальну службу ФМС із заявою та судовою ухвалою.