Як пробігти один кілометр.

Деяким людям задача пробігти один кілометр здається просто непосильним. Звичайно ж, те, наскільки легко вам буде бігти, залежить від ступеня підготовленості вашого організму. Якщо перед вами стоїть завдання пробігти кілометр, подбайте про те, щоб до часу старту привести себе в форму.
Вам знадобиться
  • Кросівки або кеди, спортивний костюм
Інструкція
1
Складіть для себе розклад тренувань. Виберіть дні, у які ви хочете займатися фізкультурой.Начніте з ходьби. Просто ходите. Гуляйте по лісі, парку або місту. Виберіть свій темп, який буде комфортним для вас. Слідкуйте за диханням: дихайте ритмічно, глибоко, носом, щоб ваші м'язи і внутрішні органи отримували достатню кількість кіслорода.Когда ви зможете ходити годину пішки без особливих зусиль, переходите до бігу. Поступово впроваджуйте біг в програму ваших тренувань. Нехай спочатку це буде 5 хвилин, потім 10, потім два рази по 10 хвилин. Враховуйте свої сили, не доводьте себе до ізнеможенія.После бігу розминайте і розтягуйте ваші м'язи. Завершивши розминку, можна ще трохи пробігти. Робіть комплекс вправ для всіх груп м'язів, але не допускайте несподіваною перегрузкі.Ведіте здоровий спосіб життя, добре висипайтеся, відмовтеся від вживання алкоголю та тютюну, харчуйтеся правильно. Необхідно споживати достатню кількість білкової їжі, адже на її основі ростуть м'язи. А щоб були сили для тренувань, вам потрібні вуглеводи. Корисні в цьому випадку будуть каші із зернових і злакових культур, картопля, фрукти і овочі. А ось макаронами і хлібобулочними виробами краще не увлекаться.Когда ви відчуєте, що вже готові пробігти кілометр без зупинок, продумайте ваш старт. Уявіть собі дистанцію, подумайте, як ви будете вести себе на кожному її етапі. Подумки «пробіжіть» цей кілометр. На самому початку краще не гнати, а вибрати стриманий і комфортний для себе темп. А ось ближче до фінішу можна дозволити собі разогнаться.Перед тим, як бігти кілометр, не забудьте провести невелику розминку (хоча б пішу). Розігрійте м'язи, підготуйте їх для бега.Настройте себе правильно. Скажіть собі: «Я вольовий і сильний чоловік», «Я можу з легкістю пробігти один кілометр», «Я готовий до того, щоб пробігти один кілометр, я впораюся ». Але не захоплюйтеся самонастроя занадто сильно. Якщо ви відчуваєте, що ще не готові до того, щоб здолати кілометр, не обманюйте себе. Будьте чесні з собою.
Зверніть увагу
Якщо ви маєте якісь проблеми зі здоров'ям, перед початком тренувань обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Розпитайте у нього, яке навантаження для вас допустима, яких видів вправ варто уникати, дізнайтеся загальні рекомендації для вас у плануванні тренувального процесу.
Корисна порада
Пам'ятайте, що запорука успіху - регулярність тренувань.