Як зменшувати в фотошопі.

Зміна розмірів зображення - мабуть, найпоширеніша операція, виконувана простими користувачами, які не дизайнерами або художниками. Зрозуміло, така операція для надпотужного графічного редактора Фотошоп не представляє ніяких складнощів, потрібно тільки знати послідовність операцій.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Фотошоп
Інструкція
1
Спочатку вам треба відкрити файл картинки в Фотошопі. Розкрийте розділ меню «Файл» і виберіть у ньому пункт «Відкрити» (можна обійтися натисканням сполучення CTRL + O). У діалоговому вікні відкриття файлу знайдіть потрібний і клацніть - ви побачите картинку попереднього перегляду, тому помилитися буде важко. Натисніть кнопку «OK».
2
Відкрите зображення ви можете відредагувати, якщо в цьому є необхідність. Можна додати написи, рамки, візуальні ефекти, обрізати краю і т.д. Але зараз ми розглядаємо тільки операцію зменшення розмірів, тому перейдемо до наступного кроку.
3
Розкрийте розділ меню «Зображення» і виберіть у ньому пункт «Розмір зображення» (можна скористатися поєднанням клавіш ALT + CTRL + I). Відкриється віконце для зміни розмірів.
4
Насамперед переконайтеся, що виставлена відмітка «Зберігати пропорції». Потім вкажіть новий розмір картинки. Це можна зробити як в абсолютних одиницях (пікселах), так і відносних (відсотках) - потрібне значення виберіть у спадному списку поруч із цифрами розмірів. На завершення можна вибрати алгоритм, за яким Фотошоп буде зменшувати зображення - відповідний список, що випадає розміщений в самій нижній частині цього віконця. Потім натисніть кнопку «OK», і розміри зображення зміняться відповідно до заданих вами параметрами.
5
Тепер змінену картинку потрібно зберегти. Для цього відкрийте розділ меню «Файл» і виберіть пункт «Зберегти для Web і пристроїв ...». Цю дію можна замінити натисканням клавіш CTRL + SHIFT + ALT + S (не хвилюйтеся, пальців однієї руки вистачить, це перевірено).
6
Найголовніше, що вам потрібно вибрати в діалозі збереження - формат зображення і його якість. Якщо в зображенні багато плавних переходів кольору з одного в інший (градієнтів), то якість такого зображення краще передасть формат JPEG. А якщо кількість використаних відтінків не велике, то формат GIF впорається краще з передачею соковитих кольорів, зберігши відносно невеликим вага файлу. Ви можете поекспериментувати з форматами і настройками якості - при їх зміні буде відповідно змінюватися і картинка попереднього. Зробивши вибір, натисніть кнопку «Зберегти» і виберіть ім'я для нового файлу картинки, а потім ще раз натисніть «Зберегти». На цьому процедура зміни розмірів зображення буде закінчена.
Не завжди наші фотографії виходять такими, якими ми хочемо їх бачити, і іноді деякі частини тіла або особи візуально занадто виступають. І найчастіше це буває ніс . Виправити це дуже просто, достатньо деякого знання програми Adobe Photoshop і трохи творчості.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте вашу фотографію. Потім дублюйте шар Background. Для цього в меню Layer виберіть Duplicate Layer, якщо у вас англомовна версія програми. Іноді на фотографіях кордону носа важко помітні, цю проблему ви можете вирішити, збільшивши контрастність зображення (Image - Adjustments - BrightnessContrast).
2
Тепер виберіть інструмент ласо (Lasso Tool) і виділіть ніс, потім натисніть Ctrl + T. Таким чином ви перейдете в режим вільної трансформації виділеної області. Потягнувши за кути виділеної області, ви можете змінити розмір носа по вашому розсуду. Також ви можете перетягнути ніс в інше місце.
3
Ви змінили розмір і положення носа, але тепер під ним видно нижній шар. Цю проблему можна вирішити за допомогою інструменту Clone Stamp. Цей інструмент призначений для перенесення ділянок зображення шляхом звичайного малювання. Наведіть курсор на область, яку ви хочете заповнити бажане простір. В даному випадку, це ділянка між носом і ротом. Затисніть Alt і клацніть на цій області. Потім відпустіть Alt і починайте малювати безпосередньо під носом в тому місці, яке хочете заповнити. Доведеться попрактикуватися, але скоро ви зрозумієте всю простоту і зручність цього інструменту.
4
Все, що залишилося зробити - внести невеликі косметичні поліпшення. Виберіть інструмент Burn Tool і додайте тіні під носом, якщо вважаєте, що вони там мають бути.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YmIYuYSH0lc
Зверніть увагу
Намагайтеся не працювати на шарі Background, так як деякі зміни на ньому можуть виявитися необоротними. Завжди краще підстрахувати себе новим шаром.
Корисна порада
Не перестарайтеся з інструментом Burn Tool. На верхній панелі поставте прозорість (Opacity) поменше, в залежності від фото, яке обробляєте.