Як садити помідори черрі. насіння томатів черрі вирстіть будинку.

Багато людей люблять помідори , а різновид сортів останніх не знає кордонів. Вирощують дану овочеву культуру як в городі, так і в домашніх умовах: ящиках, горщиках. Щоб урожай вдався на славу, необхідно ознайомитися з правилами посадки та догляду.
Інструкція
1
Почніть з вибору ділянки для вирощування помідорів. Якщо ви вирощуєте помідори в домашніх умовах, по можливості повісьте горщик на стіну в будинку або на балконі, це не тільки дуже красиво, але і корисно, оскільки завжди до сніданку можна зірвати парочку свіженьких помідорів. В городі (на дачі) місце вирощування повинно бути сонячним і максимально захищеним.
2
Підготуйте грунт для посадки. Для початку можна обробити її вапном, якщо вона цього потребує. Якщо у вас піщаний грунт, то вирийте велику яму і заповніть її компостом, так ви будете впевнені, що помідорам вистачає вологи. Поверх засипте землею, а потім можна садити.
3
Пам'ятайте, помідори ні в якому разі не слід рясно поливати. Грунт завжди повинна залишатися злегка вологою. У зворотному випадку помідори виростуть водянистими і несмачними.
4
В холодні ночі перенесіть рослини в теплицю, щоб вони не замерзли. Уважно стежте за погодою, адже від неї залежить ваш урожай. Якщо ви вирощуєте помідори в домашніх умовах, при сильному вітрі і дощі їх краще тримати в приміщенні.
5
Підгодовуйте рослини раз на тиждень, але тільки з того моменту, коли замість квіток вже з'явилися плоди. Саме в цей час помідорам потрібно дуже багато поживних речовин. Вирощування помідорів полягає не тільки в поливі. Не забувайте удобрювати кущі.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, помідори черрі набагато ніжніше і прихотливее в догляді, ніж звичайні сорти томатів. Проявіть максимальну турботу і увагу при вирощуванні.
Корисна порада
При заморозках накривайте помідори плівкою, вона завжди повинна знаходитися у вас під рукою, інакше ви ризикуєте залишитися без врожаю.
Мініатюрні томати черрі були виведені в 1973 році в процесі роботи над уповільненням дозрівання помідорів в жаркому кліматі. Томати з групи сортів черрі відрізняються більш солодким смаком і деякої декоративністю, вони добре виглядають в салатах і консервах. Ці овочі можна вирощувати як у відкритому грунті і теплицях, так і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - насіння;
  • - люмінесцентна лампа;
  • - «Епін-екстра»;
  • - марганцівка;
  • - пісок ;
  • - перегнійна земля;
  • - дернова земля;
  • - комплексне добриво.
Інструкція
1
Для вирощування в домашніх умовах найкраще підійдуть низькорослі, детермінантні сорти. Розміри їх кореневої системи дозволять рослині почувати себе цілком комфортно в вазоні або горщику. Підготовку насіння слід починати в середині або кінці березня. Перед посівом корисно знезаразити насіння, помістивши їх на п'ятнадцять хвилин в міцний розчин марганцівки. Промийте оброблене насіння проточною водою і обсушити.
2
Приготуйте розчин з чотирьох крапель «Епін-екстра» і ста мілілітрів води. Витримайте насіння в цій рідині протягом вісімнадцяти годин.
3
Для вирощування розсади черрі підійде грунтова суміш з однакової кількості піску, перегнійної і дернової землі. Насипте цю суміш в підходящий контейнер шаром п'ять-шість сантиметрів.
4
Полийте грунт і зробіть у ній борозенки на відстані близько двох з половиною сантиметрів один від одного. Посійте насіння в ці борозенки на глибину півтора сантиметра.
5
Прикрийте контейнер з насінням плівкою і поставте в тепле приміщення з температурою повітря не нижче двадцяти градусів.
6
Як тільки насіння проростуть, переставте контейнер на підвіконня. Щоб рослини не витягувалися в умовах короткого світлового дня, їм буде потрібна додаткова підсвітка. Зазвичай для цього використовують люмінесцентну лампу. Поливайте розсаду в міру висихання землі.
7
Після появи у сіянців двох-трьох справжніх листочків, їх можна пікірувати в окремі горщики, якщо ви збираєтеся пересадити помідори у відкритий грунт. Якщо помідори зростатимуть у вашій квартирі, відразу пікірують їх у великі горщики. Для цього добре полийте сіянці перед тим, як витягати їх із землі.
8
Змішайте грунт з однієї частини перегною, однієї частини піску і восьми частин пропареної городньої землі. Висадіть в цю суміш сіянці, пріщіпнув коріння на третину довжини. Рослини слід заглиблювати в грунт по сім'ядольні листя.
9
Через тиждень після пересадки рослини потрібно підгодувати розчином комбінованого добрива. Добриво «Стимул», розведене з розрахунку двадцять гам на десять літрів води цілком підходить для цієї мети. Підгодовувати помідори слід раз на десять днів.
10
Поливати помідори слід два рази на тиждень, але рясно і теплою водою. Робіть це в першій половині дня. Через дві години після поливу подрихліте грунт і провітріть кімнату, де знаходяться рослини.
11
Низькорослі помідори вирощують в два-три стебла. Для цього залиште основне стебло і пару пасинків. Решта пасинки слід видаляти, щоб не отримати занадто загущений кущ.
12
Для отримання врожаю з помідор, вирощуваних в кімнатних умовах, слід застосовувати штучне запилення. Для цього під час цвітіння раз в три-чотири дні рослини слід злегка постукати по стеблу так, щоб пилок з верхніх квіток потрапила на нижні. Після запилення помідори слід полити.
Корисна порада
Якщо ви хочете отримати насіння, вибирайте для цієї мети найперший великий помідор.