Як ставити кольорові лінзи.

Яскраві очі красивого кольору - предмет заздрості і мрій багатьох жінок. І якщо раніше з яскраво-синіми або зеленими очима можна було тільки народитися, то зараз природі можна допомогти. Якщо ви також хочете поміняти колір своїх очей, вдамося до допомоги контактних лінз.
Інструкція
1
Перш, ніж іти в салон для корекції кольору очей, вирішіть для себе, якого типу кольорові лінзи ви хочете поставити і з'ясуйте, як цей тип впливає на колір очей. Лінзи можуть змінити колір ваших очей частково або повністю, радикально. Косметичні кольорові лінзи діляться на дві категорії: напівпрозорі тоновані або «підсилюють» і непрозорі. 1. Через напівпрозорі тоновані або «підсилюють» лінзи буде проглядатися ваш природний колір очей. Такі лінзи підійдуть вам в тому випадку, якщо у вас світлі очі, і ви просто хочете підсилити їх колір. Пам'ятайте, що час від часу через лінзи буде просвічувати ваш рідний колір, тому підбирайте колір лінз відповідно до нім.2. Непрозорі кольорові контактні лінзи колір змінюють повністю, і ви можете сміливо вибирати той, який вам хочеться, незалежно від природного забарвлення своїх очей.
2
Після того, як ви визначилися з типом лінз, виберіть салон корекції зору і вирушайте туди. Лікар-офтальмолог перевірить здоров'я ваших очей і порекомендує той вид лінз, який буде для вас найкомфортнішим.
3
Разом з лінзами виберіть засоби по догляду. Лінза - це чужорідне тіло, яке ускладнює доступ кисню до ока. Вітаміни, гелі, краплі - все це може бути корисно для здоров'я ваших очей.
Зверніть увагу
Якщо ви водите машину і багато часу проводите за кермом, спочатку перевірте, наскільки вам комфортно в лінзах, особливо при переході з тіні на світло і навпаки.
Корисна порада
Якщо ви раніше ніколи не носили лінзи, має сенс поставити першими лінзи щоденної зміни - вони поводяться набагато доброзичливішим до очей.