Як підключати посудомийну машину.

Відразу відзначимо, дана робота вимагає певних навичок, тому її найкраще довіряти майстрам, які можуть професійно і швидко виконувати всі потрібні дії, пов'язані з підключенням. Також майстри проводять всі необхідні настройки і виконують перше випробування машини. Однак підключити посудомийну машину можна і самостійно. Зазначимо, якщо неправильно підійти до цієї справи, то результат може бути неприємний.
Інструкція
1
Для підключення посудомийної машини потрібно проводити воду, електрику, а також подбати про злив. В даний час існують посудомийні машини, які мають різну конструкцію. Деякі використовують тільки холодну воду, інші - холодну і гарячу. Щоб підвести воду, потрібно в магістраль врізати кульовий кран і до нього підключити подає воду в машину гнучкий шланг. Шланг повинен бути необхідної довжини. Шланг, який йде в комплекті, не завжди має достатню довжину.
2
З підбиттям електрики все набагато складніше. Посудомийна машина повинна мати окрему лінію заземлення. Дана лінія ведеться прямо від щитка. Також потрібно встановити захист у вигляді запобіжника-автомата.
3
Досить легко реалізувати стік води. Шланг можна виводити прямо в раковину, але це може призводити до частих забруднень раковини і до неприємних запахів. Найкраще виконувати підключення стоку до каналізації.
4
Після того, як виконано підключення всіх комунікацій, потрібно зайнятися її установкою на відведене місце. Дане місце має бути ідеально рівним. В такому випадку не буде відбуватися вібрацій під час роботи, і не потрібно буде звертатися в ремонт посудомийних машин.
5
Коли виконані всі необхідні операції, машину потрібно налаштувати і перевірити. Далі засипаємо миючі засоби і ставимо в корзину посуд. Ставимо потрібний режим і спостерігаємо роботу посудомийної машини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j6J_zeAkGXk