Як прати куртки.

Верхній одяг, особливо світла, досить швидко брудниться і її доводиться кілька разів на сезон відносити в хімчистку. Ну, з тонкими куртками все зрозуміло, їх можна прати і вдома. А от як бути з одягом з пуху, що вимагає спеціального догляду? Багато, віддаючи такі речі в хімчистку, отримують в результаті зіпсовану річ, яку вже не можна носити. Пухові куртки і речі на синтепоні можна випрати і вдома, тільки важливо знати як.
Вам знадобиться
  • спеціальний порошок, ні в якому разі не відбілюючий і не висветляєтся;
  • відпираються засіб для кольорових речей або для вовняних виробів
Інструкція
1
Спочатку зверніть увагу на ярлик на виворітного стороні куртки , який підкаже, як краще прати дану річ. Деякі куртки взагалі не рекомендується прати в пральних машинах, або не використовувати стадію віджиму в них. Крім того, якщо куртка не сильно брудна, краще вручну запрати затерті ділянки одягу порошком з щіткою. Проведіть вологе чищення, і цього буде достатньо для несильно забрудненої речі.
2
Якщо ж одяг дуже брудна і відіпрати вручну її не вдасться, покладіть куртку в пральну машину, поставте програму для делікатного прання, налаштуйте мінімальна кількість оборотів, скасуйте режим віджиму, якщо необхідно, і починайте прати. Оптимальний час прання - 45 хвилин.
3
Після того, як машина закінчила свою роботу, витягуйте річ і гарненько збивайте її руками. Поки куртка буде сушитися, цю процедуру необхідно повторювати бажано кожні півгодини для того, щоб пух НЕ звалятися і випрати одяг був як нова.
Зверніть увагу
Ніколи не гладьте пухові куртки. Звичайного збивання руками під час сушки буде цілком достатньо.
Корисна порада
Стирайте свій верхній одяг у пральній машині завжди окремо від інших речей. Вода повинна бути тепла, не більше 40 градусів, інакше одяг може злиняти. Якщо на куртці є хутряний комір, то краще його відстебнути. Якщо він пришитий до куртки, то краще звернутися в хімчистку.