Як пришити підкладку до сумки.

Ви дуже акуратно ставитеся до гарних і дорогих речей, але сталося непоправне і у вашої стильної і модної сумки порвалася підкладка. Або ж ви пов'язали або зшили красиву сумку, але у неї немає підкладки. Щоб самостійно пришити підкладку до сумці, вам доведеться докласти деяких зусиль.
Інструкція
1
Виверніть сумку і покладіть її на підготовлену заздалегідь підкладкову тканину.
2
Обведіть сумку так, щоб знизу її підкладка була на 3-5 сантиметрів більше, ніж сумка, а з боків з кожної сторони - ширше на 2 сантиметри. Все це необхідно для того, щоб після прання сумки її можна було б розтягнути руками і набити пакетами або сухими рушниками для надання форми і щоб уникнути деформації при висиханні.
3
Виріжте підкладку симетрично. Якщо у вашої підкладки передбачені кишені, то тоді необхідно вирізати ще дві кишені.
4
Обробіть краю кишень за допомогою оверлока або ж рядком зигзагом. До сторони, яка довша, потрібно докласти гумку і, розтягнувши її на всю довжину кишені, акуратно прострочити. Потім подверніте гумку з тканиною кишені і ще раз прострочите.
5
Приколіть кишені до підкладці і пришити їх.
6
Складіть деталі підкладки лицьовою стороною один до одного і прострочіть їх. Не забудьте, однак, залишити верхню частину прокладки непростроченной.
7
Вставте готову підкладку в сумку і приколіть по периметру, підгинаючи припуски в 1 см. Потім вручну пришийте підкладку до сумці непомітними стібками .
8
Щоб заховати не надто красивий шов, зверху на підкладку можна пришити декоративну стрічечку або нещільну тасьму, мереживо. Можна цього і не робити, якщо шов у вас вийшов непомітним і акуратним, але все ж, погодьтеся, так буде ще краще. На кишені підкладки можна пришити ще й блискавку для зручності, однак у кожного з вас свої переваги і побажання. Головне, що тепер у вашої сумки є нова підкладка, і більше не виникне проблем з пошуком ключів або дрібниці, яка провалилася через дірку в старій підкладці.