Як шпаклёвать стіни.

І ось настав він - довгоочікуваний ремонт! З одного боку, що може бути краще, ніж оновлення квартири - нові шпалери, нові меблі, можлива перепланування тощо. Але, з іншого боку, краще дві пожежі, ніж один ремонт. Принаймні, такою є думка народу. Адже і не на порожньому місці засновано. Після ремонту (та що гріха таїти - і під час нього теж) з'являється дуже багато будівельного сміття, від якого потрібно потім позбавлятися. Але ж можна освіжити вигляд квартири з мінімумом сміття.
Вам знадобиться
  • Відро, перфоратор або дриль з насадкою у вигляді віночка, два шпателя різних розмірів, грунтовка, ванночка для розведення концентрату грунтовки, шкурка для видалення нерівностей, валик і сама шпаклівка (суха суміш, продається в будь-якому будівельному магазині в мішках по 10 кілограм ).
Інструкція
1
Якщо хтось подумав про поклейку нових шпалер, то трохи помилився - йдеться не про це. Шпалери, звичайно, справа хороша, та ось тільки якщо маються домашні тварини, то через рік доведеться знову їх міняти. А це зайвий час, працю і гроші. Тому є відмінний варіант, який підходить як по своїй простоті, так і по вигідності в ціні. Це - шпаклівка. Купіть все, що необхідно для цього процесу.
2
Першим ділом приймаємося зачищати місце нанесення шпаклівки. Для цього нам знадобиться будівельна «шкурка». Насправді вона представляє із себе сито. Чим більше осередки у цього сита, тим грубіше повинна бути оброблювана поверхню.
3
Після того, як була проведена зачистка місця роботи, поверхню потрібно обробити ґрунтовкою. Робиться це для того, щоб прибрати пил і дрібне сміття, через який надалі може неякісно лягти шпаклівка.
4
Після обробки можна приступити безпосередньо до самого процесу покриття стін шпаклівкою. Для цього у відрі потрібно розвести суху суміш водою. Пропорція вказана на упаковці. Але в основному її розводять до стану густої сметани. Щоб було не дуже рідко, але і не зовсім густо. Заміс виробляється перфоратором з насадкою-віночком.
5
Коли розчин готовий, приступаємо до роботи. Для цього в руки беремо два шпателя - один великий, інший - маленький. Маленьким шпателем дістаємо з відра масу і накладаємо на великий шпатель. Для зручності зазвичай великий шпатель тримається в правій руці, а маленький - у лівій.
6
Великий шпатель прикладаємо до стіни, щоб суміш впритул притулилася до каменя, і проводимо, постійно зменшуючи кут нахилу шпателя. Потім проводимо по тому ж місцю ще раз, щоб вирівняти поверхню, і переходимо до наступної ділянки. Починати рекомендується з правого кута стіни і рухатися до лівого, причому від стелі до підлоги. Це найбільш зручний і найменш проблематичний спосіб шпаклівки стін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P4tyyrxueM8