Як посадити дуб. трюфель літній.

Дуб - величне і довгоживучі дерево. Воно знайшло своє широке застосування в медицині. Дуб овая кора - це найпопулярніший матеріал з дубильними властивостями. Дуб мулові речовини надають терпкий і протизапальний вплив. Велике дерево знайшло собі місце і в магічних легендах. До сих пір є повір'я, що дуб - це провідник між людиною і всесвіту.
Інструкція
1
Перед початком посіву жолудів оцініть їх схожість. Зробіть це, розкривши кілька з них. Жолуді, придатні до посіву, мають яскраві жовті сім'ядолі, а в місці їх з'єднання знаходиться жива зародок жовтого кольору. Мертві жолуді всередині чорні або сірі. Якщо за зовнішніми ознаками у вас не виходить відрізнити схожих жолуді від омертвілих, замочіть жолуді в посуді з водою. Мертві жолуді зазвичай спливають, живі йдуть на одне ємності.
2
Для посадки відібраних жолудів розмітьте на ділянці паралельні борозенки на відстані приблизно 15-25 см один від одного. Розкладіть жолуді в грядки з розрахунку 10-35 шт. на 1 м довжини борозенки. Якщо ви садите на постійне місце однорічні сіянці дуба, то жолуді розміщуйте набагато рідше - на відстані 8-12 см один від одного. При весняній висадці помістіть жолуді в грунт борозни так, щоб вони опинилися на глибині 2-3 см відносно поверхні і 3-6 см - при осінній. Після цього запретили грядку, укривши жолуді землею. Паростки дуба з'являться на поверхні грунту не раніше, ніж за місяць після проростання. Спочатку розвивається потужний корінь, що розростається в довжину, і тільки після формування кореня починає рости стебло.
3
Пересадку сіянців починайте ранньою весною, щоб пошкоджена при висадці коренева система відновилася до розпускання листя. При пересадці ображати основний корінь кожного сіянця на відстані 15-20 см від того місця, де розташовувався жолудь. Це робиться для того, щоб сформувалася більш компактна коренева система. Зробіть ямки глибиною 20 см під кожен саджанець. Помістіть сіянці в ямки таким чином, щоб місце, де розташовувався жолудь, було на 2-3 см глибше поверхні ґрунту. Потім присипте лунки землею і утрамбуйте її руками, щоб земля щільно прилягала до коріння сіянців.