Як малювати міфічних істот.

Міфологічні істоти з давніх часів займали уяву художників, малюючи в їх фантазіях самі різні образи. Одне з найвідоміших з давніх часів міфологічних істот - птах Фенікс, яка символізує круговорот життя в природі, безсмертя та відродження з попелу. Образ фенікса зустрічався в світовій культурі ще в біблійні часи, і ви цілком можете спробувати намалювати цю птицю, створивши оригінальний образ і втіливши його на папері.
Інструкція
1
Почніть малювання міфічного Фенікса з направляючих ліній, які збігаються з обрисами звичайної птиці. Для початку намалюйте маленьке коло, який згодом стане головою птиці, а потім прірісуйте до нього великий овал. Між овалом і маленьким колом проведіть лінії шиї. Таким чином, ви створили заготовку для середньої частини тіла птаха.
2
Додайте до створених формам обриси деталей, які відрізняють фенікса від простої птиці - нанесіть контури високих трикутних пір'я у верхній частині голови, промальовувати лінії лап птиці, а також напрямні крил і хвоста. Малюйте подовжені і звивисті пір'я, що нагадують язики полум'я.
3
На «обличчі» фенікса намалюйте дзьоб і домалює під дзьобом пучок пір'я. Потім накидайте контури мигдалеподібного очі і збоку від голови намалюйте довге і красиве перо, спускающееся вниз.
4
Доробіть форму крил і хвоста - деталізуйте пір'я, робіть їх реалістичними і красивими.
5
Наберіться терпіння і опрацьовуйте форму і зовнішній вигляд пір'я, щоб фенікс на готовому малюнку виглядав якомога реалістичніше. Схематично промальовувати окремі пір'я, починаючи з верхньої частини тулуба і закінчуючи нижньою.
6
Прорисуйте очей і дзьоб фенікса, а пір'я промальовувати так, щоб вони не приховували основні обриси тіла птаха. Малюйте як важкі і щільні махові пера, так і легкі пухнасті пір'я нижнього шару крил. Окрему увагу приділіть довжині пір'я хвоста - хвіст фенікса повинен бути довгим і красивим.
7
Після того як промальовування буде закінчена, зітріть напрямні лінії і розфарбуйте малюнок у Фотошопі, створюючи незвичайний вогненний ефект і додаючи тіні.