Як малювати об'ємні літери. об'ємні букви своїми руками.

Векторний редактор Corel Draw відкриває перед дизайнерами великі можливості - в цій програмі ви можете не тільки створювати векторні малюнки, а й оригінально оформляти текст для подальшого використання в рекламі, колажі, фотомонтаж, та інших дизайнерських рішеннях. Якщо ви знаєте правила роботи в Corel Draw, для вас не складе труднощів намалювати об'ємні літери , які прикрасять будь-який графічний об'єкт.
Інструкція
1
Виберіть підходящий шрифт, налаштуйте його розмір і товщину, а потім налаштуйте параметри Nudge Offset. Потім налаштуйте величину ефекту Contour. Це забезпечить точність і акуратність подальшої трансформації букв.
2
Підготувавши текст, натисніть клавіші Ctrl + Q, щоб перевести його в криві, після чого застосуйте до тексту ефект Contour і розбийте текст на окремі об'єкти, використовуючи команду Arrange> Break Apart.
3
Продублируйте вихідний шрифт, натиснувши клавішу +, після чого виберіть інструмент Pick Tool і виділіть зміщений шрифт. Затиснувши клавішу Shift, виберіть внутрішній контур і виберіть функцію Trim.
4
Об'єкти, які у вас залишаться, доопрацювати за допомогою інструменту Shape Tool, включивши опцію Dynamic Guides, щоб лінії і вузли переміщалися рівно і акуратно. Доможіться цими діями підходящого обсягу тексту.
5
Якщо ви хочете, щоб текст виглядав граненим, переведіть його в криві, так само, як було пояснено вище, і за допомогою функції Contour проведіть попередні грані на буквах. Використовуйте інструмент Free Hand Tool і включіть прив'язку до об'єктів.
6
За допомогою цього інструменту зробіть зарубки ребер граней майбутніх гранованих букв, а потім виберіть інструмент Smart Fill Color і перетворите обмежену контурами область в окремий об'єкт. Видаліть засічки, потім видаліть контур, і розбийте текст на окремі літери поєднанням клавіш Ctrl + K. Встановіть градієнтну заливку.