Як малювати примарного гонщика.

Примарний гонщик - один із знаменитих героїв коміксів Marvel. Це яскравий і помітний персонаж, який одразу привертає до себе увагу, і тому малювання примарного гонщика може стати захоплюючим заняттям, яке допоможе вам поліпшити свої художні навички і власними руками створити зображення улюбленого персонажа.
Інструкція
1
Фігура примарного гонщика не є винятком із усіх інших фігур - вона складається з основних геометричних форм, які впливають на обриси і силует тулуба героя. Дивлячись на вихідне зображення примарного гонщика , накидайте на папері основні лінії, що повторюють обриси його фігури, а потім намалюйте в потрібному місці округлу форму черепа.
2
Нанесіть поверх цієї форми допоміжні лінії для обличчя. Навколо майбутньої голови персонажа намалюйте язики полум'я.
3
Створіть ескіз тіла гонщика , який ви потім будете деталізувати, а також намітьте контури мотоцікла.Начніте доповнювати деталями особа - намалюйте в черепі очниці, намітьте рот, а потім срісуйте з готового зображення кермо мотоцикла , який зображують у формі рогів.
4
На передній частині мотоцикла намалюйте також ніс і рот, прорисуйте ланцюга, деталізуйте чоботи примарного гонщика . Продовжуйте опрацьовувати особа персонажа - додайте до нього ніс і зуби. Заштрихуйте тіньові області черепа.
5
Прорисуйте руки, що стискають кермо мотоцикла і більш детально обрисуйте ланцюг, а також, передню панель мотоцикла. Не забудьте про педалях та інших деталях мотоцикла, які помітні на малюнку.
6
Зробіть полум'я, навколишнє голову гонщика , більш потужним і яскравим, домалює обриси полум'я так, щоб воно рухалося між ланцюгів. Зітріть гумкою допоміжні лінії, обведіть малюнок контуром, і при бажанні розфарбуйте його. Зображення примарного гонщика готово.