Як видалити на фото фон.

Щоб видалити фон на фото, потрібно, насамперед, визначити наскільки складним буде контур, який ми хочемо вирізати. Особливу складність для виділення представляє наявність на фото волосся або вовни тварин, або строкатий фон .
Вам знадобиться
  • комп'ютер, фотошоп
Інструкція
1
Розглянемо спосіб видалення за допомогою фон ового гумки. Цей спосіб підійде в тому випадку. Якщо основне зображення і фон добре контрастують один з одним, наприклад, світлий фон і темні волоси.На прямолінійних ділянках можна скористатися інструментом під назвою «Багатокутне ласо» (Polygonal Lasso). Виділяємо цим інструментом фон поруч з прямокутними ділянками нашого основного зображення і видаляємо.
2
Для виділення волосся необхідно скористатися інструментом під назвою «Фоновий ластик» (Background Erazer Tool) .Якщо на фото фон однорідний, то можна скористатися наступними настройками: кнопка у вигляді піпетки , яка називається «Взяття зразка» (Sampling), встановлюємо для неї параметр «Лише один раз» (Once). В цьому випадку програма один раз вибере колір-зразок для видалення. Цей зразок діятиме доти, поки переміщається курсор по малюнку до відпускання кнопки миші.
3
При виборі іншої кнопки під назвою «З продовженням» (Continuous) програма буде самостійно вибирати новий зразок кольору для видалення, коли вирішить, що пора видаляти інший колір, оскільки фон вже досить змінився. Можна спробувати захистити від видалення колір основного зображення. Для цього необхідно поставити позначку в рядку «Захистити перший колір» (Protect Foreground Color), потім клацнути по кольору основного зображення, одночасно утримуючи клавішу Alt.
4
Курсор інструменту «Фоновий ластик» зображений у формі прицілу. Встановлюємо курсор якнайближче до нашого основного зображенню, але на пікселях фон а, і клацаємо лівою кнопкою миші. Далі, тримаємо кнопку миші натиснутою і пересуваємо наш приціл уздовж контуру основного зображення. При цьому ластик стирає колір фон а і кольору, наближені до нього. Якщо вам потрібно стерти інший колір, то слід вибрати для зразка його і повторити описані вище действія.Опісанний вище спосіб дає дуже хороший результат.