Як провести веселий вечір.

Відпочити після важкого робочого дня і провести вечір у веселій дружній компанії - ось головна мрія будь-якого працівника. Особливо в п'ятницю. Як організувати вечір , щоб і розслабитися, як слід, і голова на ранок не боліла?
Інструкція
1
Перша порада банальний, але ефективний. Скачайте нову комедію, приготуйте побільше смачненького і вдосталь посмійтеся над пригодами кіногероїв. Під час перегляду легких фільмів мозок і тіло відпочивають, але ендорфіни виробляються на повну котушку. Після перегляду можна обговорити фільм з кимось із друзів або в Інтернет, а можна просто лягти спати з посмішкою і всю ніч бачити кольорові сни.
2
Хороший спосіб провести веселий вечір - піти в міський парк. Просто погуляти серед дітвори, подуріти і повеселитися. Подаруйте собі яскравий повітряну кульку і стаканчик морозива, катайтеся на атракціонах і випробуйте ні з чим не порівнянні відчуття. Чи давно ви були в парку? Погодуєте лебедів або білок, і заряд бадьорості та гарного настрою «не покине більше вас».
3
Зберіться з друзями і пограйте у веселі ігри. Наприклад, в «Крокодил» або «Мафію». Ви прекрасно проведете вечір , ближче дізнаєтеся близьких вам людей і, можливо, розвинете свої здібності. Можете всі разом помалювати або заспівати в караоке. Що б ви не придумали, вам не буде нудно, якщо поруч будуть друзі.
4
Влаштуйте вечір фотографії. Переодягайтеся і фотографуйте один одного в різних образах. Нехай кожен принесе з дому щось своє. Придумайте різні сценки та ситуації, обіграє їх і робіть веселі знімки. Такий вечір запам'ятається надовго, адже залишаться речові докази вашої божевільної вечір інки. А якщо дія відбуватиметься на вулиці, то ви не тільки підніміть настрій перехожим, але й наштовхне їх на думку про творчість.
5
Влаштуйте тематичну вечір інку прямо в квартирі. Прикрасьте її саморобними гірляндами з паперу і підручним матеріалів. Можете разом з друзями приготувати тематичні закуски, які із задоволенням спробують да же ті, хто сидять на дієті. Тільки постарайтеся не шуміти після 23.00, інакше проблем з сусідами не міновать.В світі стільки речей, яких ви ще не робили!