Як провести конкурс читців.

Читання віршів - вид мистецтва, котрий поєднує майстерність актора з майстерністю поета. Конкурси читців численні і варіюються за рівнем від аматорських до професійних. Щоб провести такий конкурс на якому рівні, потрібно володіти хорошими організаторськими здібностями.
Інструкція
1
Продумайте положення і правила конкурсу. Розробіть приблизну програму, за якою конкурсанти будуть вибирати твори. Визначте основу конкурсу - комерційну або некомерційну. У першому випадку приз буде формуватися з фонду внесків учасників, у другому вам доведеться шукати спонсора. Заздалегідь відкрийте рахунок, на який (при відповідних умовах) вноситься плата за участь у конкурсі.
2
Знайдіть приміщення для проведення конкурсу. Ідеальний варіант - актовий зал ДК, школи або іншого закладу. Важливо відразу визначити, чи буде адміністрація залу брати плату за оренду та в якому розмірі.
3
Оповістіть якнайбільше людей про конкурс, використовуючи соціальні мережі, форуми, блоги та інші медіазасоби. Не забувайте і про реальний спілкуванні: повідомляйте про конкурс та його сайті друзям і знайомим, зацікавленим в поезії.
4
Підготуйте сцену і зал. Напоготові повинна бути звукопідсилююча та інша техніка: динаміки, мікрофон, при необхідності відеопроектор (якщо в програму читання може входити відеоряд) і аудіопрогравач (для музичного супроводу).
5
Приготуйте призи. Виберіть членів журі, які оцінюватимуть виступи читців. Призначте день (або кілька днів, в залежності від кількості конкурсантів) і час конкурсу, розподіліть по хвилинах, у скільки починає виступати кожен учасник. Якщо передбачається наявність глядачів, приготуйте оплачувані або запрошення. Продумайте способи їх реалізації.
6
В день проведення конкурсу розслабтеся, поводьтеся спокійно, посміхайтеся гостям і конкурсантам. Перевіряйте періодично працездатність техніки та стан сцени.