Як малювати чужого.

Напевно всі дивилися культовий фільм «Чужий», а також його продовження. У всьому світі можна знайти величезну кількість шанувальників цієї фантастичної кіно-саги, а образ Чужого можна сміливо назвати одним з кращих візуальних образів, які колись створювалися в фантастичних фільмах про інопланетян. Багато шанувальників фільму мріють навчитися малювати улюбленого персонажа. Це не так складно, як може здатися на перший погляд.
Інструкція
1
Фігура Чужого, незважаючи на свою складність і велика кількість дрібних деталей, складається, як і будь-яка інша фігура, з базових геометричних форм. Розгляньте оригінальне зображення Чужого, щоб визначити основні лінії, що повторюють контури його тіла.
2
Намалюйте вузький, подовжений і нахилений вперед овал. Вправо і вниз від овалу намалюйте ламану і згинається лінію, що повторює вигини тіла персонажа. Після цього домалює в кутку, утвореному головою і шиєю, нижню щелепу Чужого, а трохи нижче шиї намалюйте коло, формуючий плече.
3
Накидайте обриси передньої кінцівки з округлим суглобом, котра виходить з плеча. Потім намалюйте подовжений овал, який утворює стегно сидячого персонажа.
4
На нижній і верхній щелепі намалюйте лінію зубів, після чого прорисуйте декількома лініями обриси шиї Чужого. Домалює на нижній частині руки кисть, а стегно доробіть, сформуйте обриси коліна і намалюйте гомілку так, ніби персонаж сидить навпочіпки.
5
Намалюйте згинається форму спини, що переходила в загнутий вгору хвіст. Деталізуйте зуби, розділяючи їх на дрібні фрагменти, і з'єднайте плавними лініями обриси руки і ноги Чужого.
6
Намалюйте на кисті і ступні пальці. Деталізуйте контури фігури, додайте обриси москалів, прорисуйте об'ємні ребра й кістки, а на спині і хвості намалюйте дрібні шипи.
7
Готове зображення Чужого ви можете відсканувати і доопрацювати в Фотошопі, розфарбувавши його і надавши йому биомеханическую форму.