Як малювати халка. малюють великого халка.

У кожній країні, і особливо за кордоном, можна знайти сотні тисяч шанувальників класичних американських коміксів Marvel. Історії про супергероїв і людей з надздібностями захоплюють глядачів, і саме тому комікси, а також фільми і мультфільми, зняті за їх мотивами, мають стільки шанувальників. Ви можете долучитися до творців коміксів, намалювавши одного з їхніх героїв - Халка - власними руками.
Інструкція
1
Фігура Халка складається з десяти кіл - вималювати ці кола, ви легко визначите основну форму його тіла. Намалюйте два овальних кола, що формують м'язи грудей, три окружності для кожної з рук, яйцеподібну форму голови і окружність для колінного суглоба.
2
Розташуйте на папері всі допоміжні кола і розгляньте справжнє зображення Халка . Спробуйте з'єднати круги плавними лініями, створюючи обриси фігури персонажа.
3
Надавши тілу Халка потрібну форму, переходите до деталізації особи. Прорисуйте брови, очі, ніс і рот. Навколо рота намалюйте складки, характерні для особи цього персонажа. Потім намалюйте вуха. Звіряйтеся з реальним зображенням Халка , щоб промальовувати риси його обличчя максимально достовірно.
4
На основі двох овалів, які сформували груди персонажа, починайте промальовувати м'язи, роблячи груди об'ємної і реалістичною. Пропрацюйте контури рук Халка , роблячи руки більш м'язистими, і додайте обриси пальців.
5
На внутрішній частині ноги намалюйте криву лінію, що починається від ступень, і що закінчується на лінії штанів. Потім так само намалюйте другу ногу, стежачи за тим, щоб вона була симетричною. Деталізуйте ваш малюнок - ще більше прорисуйте м'язи Халка , додайте більше деталей його одязі і зовнішньому вигляду.
6
Заштрихуйте тіньові області, намалюйте волосся персонажа, зуби, прорисуйте лінії пальців і додайте пальцях нігті. Не забудьте деталізувати штани персонажа, звіряючись з готовим малюнком. Малюнок Халка готовий.