Як зробити самому шлейф.

Шлейф - деталь крою жіночого плаття, сутність якої - подовження задньої частини спідниці або сукні. Шлейф прикрашав весільні наряди королев і тягнувся на багато метрів від сукні, які не дозволяючи своїй власниці ні потанцювати, ні зробити крок назад, ні навіть присісти. Сучасні шлейфи вирішують багато з цих проблем завдяки скороченню його довжини і застосуванню спеціальних хитрощів.
Інструкція
1
Розрахуйте довжину шлейфа. Достатньо додати до довжини спідниці (або плаття) 20 см., Щоб шлейф став помітним.
2
Викроїте додатковий клин з тканини спідниці. Його довжина по бічних лініях повинна відповідати загальній довжині плаття, а до центру клина збільште її на потрібну величину. З'єднайте точки довжини плавної, округлої лінією.
3
Виріжте клин з урахуванням припусків по шву, вшитої ззаду. В такому випадку силует спідниці здаватиметься завуженим за рахунок ваги тканини.
4
Замість додаткового клина можете збільшити довжину наявних клинів по лінії заднього шва. Лінію низу оформите у вигляді півкола.
5
Якщо ви хочете зшити довгий шлейф і при цьому залишатися рухливою, до нижньої точки шлейфа пришийте кільце. Під час танцю або руху назад ви зможете підібрати шлейф, надівши кільце.
Красиве вінчальну сукню зі шлейфом створить урочистий настрій і справить незабутнє враження. Однак такі сукні вважаються непрактичними, оскільки позбавляють головну героїню торжества свободи пересування.
Інструкція
1
Шлейф - це подовжена частина спідниці, яка красиво струмує по підлозі. Згадайте старовинні обряди вінчання монархів, шлейфи у майбутніх королев тягнулися через усі зали. Якщо ви вирішили надіти плаття зі шлейфом , воно, безсумнівно, справить враження на гостей.
2
Враховуйте урочистість заходу. Найбільш доречний такий наряд, наприклад на вінчанні. На церемонії в РАГСі присутні більше людей, шлейф буде тільки заважати. Присісти, потанцювати, та й просто обернутися буде досить складно.
3
Сукня зі шлейфом , безумовно, красиво, але перш ніж надіти таке вбрання на церемонію проведіть репетицію. Звикнете до нього, походіть по квартирі, навчитеся повертатися і сідати. Продумайте, хто допомагатиме тримати шлейф. Покличте на допомогу родичів або їхніх дітей. Запропонуйте свідкові або подругам допомогти вам. Виберіть плаття з відстібається шлейфом . Зніміть шлейф після церемонії одруження.
4
Якщо плаття зі шлейфом снабжено турнюром, підніміть нижній шлейф так, щоб він зрівнявся з подолом сукні. Турнюр - це пристосування, схоже на подушечку, накладку, яку пришивають ззаду на нижній спідниці. Природно, спідниця сукні зорово збільшиться, повторюючи модні силуети 19 століття. Шлейф зберіть в складки і прикріпіть до петелька, які розташовані з виворітного боку спідниці.
5
Якщо модель сукні припускає кріплення шлейфа зверху, прикріпіть його на спеціальні петельки, які знаходяться на поясі спідниці. При цьому кріплення замасковані різними декоративними елементами.
6
Щоб тканина шлейфа красиво струменіла збоку сукні, використовуйте спеціальну петельку, яка пришивається до краю шлейфа і одягається на зап'ясті. Зверніть увагу, цей спосіб підійде, якщо матеріал шлейфа легкий.
Зверніть увагу
Якщо ви піднімаєтеся по сходах не піднімайте довгу спідницю сукні занадто високо - максимум 1,5-2 см.
Корисна порада
При носінні сукні зі шлейфом дотримуйте головне правило: ні кроку назад.