Як поліпшити якість у фільмі.

Нерідко буває так, що скачаний з мережі фільм або домашнє відео, зняте на любительську камеру, не відрізняється хорошим якістю . Часто це буває викликано поганими умовами зйомки, неправильним балансом білого, встановленим при зйомці, поганим освітленням, занадто дешевою камерою, і багатьма іншими факторами. Якщо ваше відео занадто темне, зернисте і повне «шумів», ви можете спробувати поліпшити його якість в програмі Adobe Premiere.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть плагін для Adobe Premiere - Neat Video, що дозволяє покращувати якість відеозапісей.Найдіте інструмент Shadow Highlight і застосуєте його до вашої відеозапису, щоб освітлити темне зображення, а потім зніміть галочку на опції Auto Amount і встановіть потрібні вам значення в настройках Shadow amount і Blend with original.
2
Регулюйте настройки, поки яскравість і контрастність зображення не влаштують вас. Потім застосуєте до відеозапису інструмент HueSatBright або Color Balance. Ви помітите, що якість зображення вже помітно покращився - картинка стала світліше, яскравіше і насиченішим.
3
Тепер настав момент усунення відеошумов. Запустіть плагін Neat Video і виберіть в його інструментах опцію Reduce noise. На панелі Effect Controls клацніть по іконці прямокутної форми і в настройках плагіна натисніть на кнопку Auto Profile.
4
Налаштуйте плагін в автоматичному режимі, щоб він зміг проаналізувати шум і якісно усунути його. Коли плагін сконфігурує за певним кадру відео, подивіться на процентне значення якості конфігурації в нижньому правому куті програми.
5
Значення повинно перевищувати 70%. Застосуйте всі налаштування профілю і відкрийте опцію Noise filter setting. Виберіть наступні розділи: Clip preset> Advanced> Remove only half of weaker noise. Таким чином, при усуненні шуму будуть збережені дрібні деталі відеозапису.
6
Натисніть Apply, а потім застосуйте ефект S-Glow, щоб посилити яскравість картинки кліпу і зробити зображення ще якісніше.