Як обертати палички.

Уміння обертати барабанні палички не пов'язане безпосередньо з майстерністю музиканта-ударника, але справляє сильне враження на що спостерігають за ним глядачів. У психологічному плані це показник вільного володіння інструментом і «дружнє» ставлення до нього.
Інструкція
1
Розташуйте руку долонею вгору. Зігніть у лікті, підніміть кисть до рівня грудей пальці повинні бути злегка розслаблені, вільні.
2
Затисніть паличку між подушечкою великого пальця і кінчиком вказівного. Решта (середній, безіменний, мізинець) впираються в паличку кінчиками. Центр тяжкості палички повинен знаходитися не прямо між вказівним і великим пальцями, а трохи вище, ближче до зап'ястя.
3
Послабивши натиск вказівним пальцем, трохи відведіть паличку назад і сильно штовхніть середнім пальцем. У той же момент притисніть чотири пальці (окрім великого) до долоні, поки паличка, обертаючись, чи не обігне великий палець. У підсумку центр ваги трохи зміститься, приблизно до рівня затиску між пальцями. Якщо пальці залишити у вихідному положенні, паличка зачепиться них і оборот не буде завершений.
4
Зімкніть пальці по завершенні обороту, трохи відпустіть паличку назад, до вихідного положення. Повторіть.
5
Після деякої практики спробуйте зробити два повних оберти навколо великого пальця без зупинки і коригування центру ваги.