Як малювати дерево сакури.

Будь-яке квітуче дерево надихає художників своєю красою на нову творчість, але особливо красиво виглядає квітуча сакура, що є предметом захоплення не тільки японців, але і всіх інших людей. Намалювати квітучу сакуру на вітрі можна за допомогою засобів Adobe Photoshop. Інструменти цієї програми допоможуть вам створити стилізоване зображення сакури в ніжних пастельних тонах.
Інструкція
1
Для малювання використовуйте кисть Leaves Group Brush - кисть з групою листя можна скачати в інтернеті і встановити в палітру кистей Фотошопа. Вибравши на палітрі фіолетовий колір, створіть основні обриси сакури і зафарбуйте основу. Після цього виберіть світло-рожевий колір і тієї ж пензлем обробіть основу.
2
Встановлюйте різний розмір кисті, щоб на краях контура сакури отримати більш реалістичну і красиву фактуру. Визначте джерело світла і додайте більше фіолетового кольору в тій частині дерева, яка найбільш затінена. Більше світло-рожевого кольору додайте на ту частину верхівки сакури, на яку падає світло. Найсвітліші ділянки виділіть ще більш пастельним відтінком рожевого.
3
Створивши основу крони дерева, переходите до малювання стовбура. Візьміть на панелі інструментів перо (Pen tool) в 2 пікселя товщиною і легкими рухами нанесіть контури згинається ствола. Потім намалюйте вільні і легкі гілки, не перевантажуючи верхівку дерева. Чи не малюйте занадто багато дрібних і деталізованих гілок - досить схематичного малюнка.
4
Використовуйте інструмент Chalk brush для затінення ствола і гілок. Спільно з цим інструментом скористайтеся функціями Dodge і Burn в режимі Midtones, які дозволяють освітлювати й затемнювати області малюнка.
5
Встановіть маленький розмір Chalk Brush і налаштуйте низький рівень непрозорості. Даною пензлем намалюйте відблиски і тіні, використовуючи відповідно світло-рожевий і темно-фіолетовий кольори. Малюйте бліки на новому шарі, а зайве періть м'яким ластиком.
6
Землю зафарбуйте зеленим кольором лісового відтінку, використовуючи м'яку кисть. Для того щоб трава виглядала фактурно і реалістично, візьміть кисть Grass Brush і пройдіться цієї пензлем по зеленому полю. Обробіть цієї пензлем підставу дерева, щоб ствол не сильно контрастував із землею.
7
Небо зафарбуйте блакитним кольором і нанесіть на нього хмари за допомогою кисті Cloud brush. Зробіть хмари легкими і прозорими, а за допомогою темно-фіолетового кольору і параметра Opacity нанесіть на них тіні.
8
В кінці намалюйте падаючі листя під кроною дерева, а потім використовуйте опцію Curves для того щоб відредагувати передачу кольору малюнка. Зробіть кольору більш пастельними і м'якими.