Як малювати красиві літери. Як красиво малювати букви.

В фотомонтаже, колажах, скрапбукінге і багатьох інших творчих роботах часто потрібні красиві написи, і для цих написів ви можете створити оригінальні і кидаються в очі букви за допомогою стилів Adobe Photoshop. Приклад таких букв - прозорий об'ємний шрифт, що нагадує скляні фігури, заповнені блискітками або іншими декоративними елементами.
Інструкція
1
Відкрийте новий документ і створіть полотно з білим фоном будь-якого розміру. На панелі інструментів виберіть текстовий інструмент і, вибравши будь читається шрифт, який вам подобається, напишіть на білому фоні всі букви алфавіту, а також цифри і розділові знаки.
2
Скопіюйте текстовий шар (Ctrl + J), а потім клацніть правою клавішею миші по текстовому шару і виберіть опцію Rasterize type. Попередній шар з текстом відключіть, натиснувши піктограму ока.
3
Знайдіть і скачайте стиль для Фотошопа Water Drops, або знайдіть його в списку стилів, якщо він вже встановлений в вашу програму. Застосовуючи Scale Effects для зміни стилю відповідно до розміру букв, застосуйте його до текстового шару, щоб створити скляний ефект.
4
Скляні букви виділіть, клацнувши по шару, утримуючи Ctrl, а потім створіть новий шар, відкрийте меню Edit і виберіть опцію Stroke. В налаштуваннях вкажіть необхідну товщину контура букв. Контур повинен знаходитися зовні - встановіть опцію Outside. Натисніть ОК, а потім натисніть Deselect, щоб зняти виділення.
5
До обводке застосуєте ще один стиль з палітри Styles - Silver Style. Обводка стане сріблястою. Знайдіть окреме зображення тієї фактури, якій ви будете заповнювати букви - наприклад, фотографію срібних блискіток. Знайдену картинку розташуйте в якості нового шару під шаром з буквами в палітрі. Зменшіть розмір картинки і підставте її до першої букви.
6
Створіть копію зображення з фактурою на окремому шарі і по черзі підставляйте картинку до кожної букви і цифрі, а зайві фрагменти зображення, що виходять за межі контуру букви, обрізайте.
7
Для того щоб зберегти прозорість верхньої частини букви і при цьому залишити наповненість нижньої, збільште масштаб зображення і почергово редагуйте кожну букву, виділяючи частину шару-наповнення за допомогою інструменту Lasso. Натисніть Delete, щоб видалити частину зображення всередині літери.
8
Доробіть фони букв ластиком. Зрізану кордон зображення можна розмити інструментом Blur або Smudge. Для того щоб вміст букви виглядало об'ємним, застосуєте до нього ефект Bevel and Emboss в настройках шарів.