Як зробити автоматичний вхід в систему.

Операційна система Windows передбачає можливість автоматичного входу в систему, при цьому дані про паролі зберігаються в реєстрі, в незашифрованому вигляді. Включення автоматичного входу дозволяє іншим користувачам входити в систему. Автоматичний вхід робить роботу на комп'ютері зручнішою, але негативно впливає на його безпеку.
Інструкція
1
Запустіть редактор реєстру, для цього в меню «Пуск» виберіть «Виконати ...» і введіть рядок «RegEdit».
2
Перейдіть в разделHKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionWinlogonОткройте параметр DefaultUserName введіть і збережіть своє ім'я користувача. Відкрийте параметр DefaultPassword введіть і збережіть свій пароль пользователя.Откройте ключ AutoAdminLogon і введіть значення 1. Якщо параметри DefaultPassword і AutoAdminLogon відсутні, створіть їх, вони повинні мати тип «Строковий параметр» .Перезапустіте комп'ютер, вхід буде здійснено автоматично.
3
Якщо комп'ютер не належить якому або домену, і на ньому встановлена ОС Windows XP Home Edition або Windows XP Professional, то автоматичний вхід можна налаштувати без редагування реестра.1. Запустіть редактор реєстру, для цього в меню «Пуск» виберіть «Виконати ...» і введіть рядок «control userpasswords2» .2. У вікні, зніміть галочку «Вимагати введення імені користувача і пароля» і натисніть кнопку «Застосувати» .3. Відкриється вікно «Автоматичний вхід в систему». Введіть і підтвердіть пароль у відповідних полях та натисніть OK.