Як відрегулювати світло.

Правильна настройка фар дозволить добре бачити дорогу в темний час доби. Щоб отримати максимальну ефективність головного світла , потрібно правильно налаштувати фари. Фари також не повинні засліплювати зустрічних водіїв і добре висвітлювати узбіччя. Будь автолюбитель хоча б раз у своєму житті займався заміною ламп. Після заміни обов'язково потрібно регулювати фари. У статті ми розповімо як це найкраще робити
Інструкція
1
Для початку робимо попередню перевірку стану автомобіля. Перевіряємо тиск в шинах, кожну лампу, що знаходиться в фарах, скла і т.д. Дефектні деталі замінюємо на робочі. Перед тим, як зайнятися регулюванням фар, потрібно покачати автомобіль в сторони. Робиться це для того, щоб підвіска автомобіля прийняла своє робочий стан. Регулятор ширини освітлення можна ставити на ноль.Регуліровка фар проводиться тільки на ближньому світлі.
2
Малюємо розмітку на стіні. Необхідно намалювати дві точки, які будуть відповідати центрам фар. Відзначати їх треба на такій же висоті від підлоги і на такій же відстані один від одного, як і центри фар. Між ними потрібно провести лінію 1. Лінія 2 проводиться паралельно лінії 1, при цьому на 12 сантиметра нижче. 3 лінія повинна бути на 22 сантиметри нижче від лінії 1.
3
Після цього можна зайнятися регулюванням фар. Під капотом автомобіля є два гвинти, які призначені для регулювання фар. Один гвинт регулює фари по горизонталі, а другий - по вертикалі. Автомобіль потрібно поставити на відстань близько десяти метрів від стіни. Стіна обов'язково повинна бути гладка і рівна. Одну фару повністю закриваємо картоном для того, щоб вона не світила на стіну. На стіні, при світлі фар будуть світлові плями. З лінією 2 повинна повністю сходитися верхня межа світлових плям. Світлові плями від протитуманних фар повинні сходитися з лінією 3. Точка, в якій відбувається перетин горизонтального і похилого ділянки, повинна бути на 12 і 22 сантиметри нижче точки, що відповідає центру фар.