Як поставити дві відеокарти. дві відеокарти в комп'ютері.

Комп'ютерні ігри сучасності пред'являють до апаратної частини дуже високі вимоги, Звичайно, у всіх іграх можна «спростити» системні вимоги методом зниження дозволу видаваного зображення і погіршення якості графіки. Але що робити, якщо хочеться повною мірою оцінити красу нової гри, але при цьому навіть потужна відеокарта не дозволяє встановити настройки графіки в максимальне положення? Виходом може стати установка в системний блок другий відеокарти .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, невелика хрестова викрутка, друга відеокарта, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Переконайтеся, що установка другої відеокарти можлива. Для цього на материнській платі повинен бути другий слот PCI Express x16. Дізнатися це можна з інструкції до неї. Крім того, прочитайте, комбінації яких відеокарт підтримуються. Наприклад, на материнській платі з чіпсетом AMD може виявитися неможливою робота пари карт Nvidia.
2
Відеокарта повинна бути однотипною з уже встановленою, в ідеальному випадку - точно такий же. При покупці звертайте увагу на систему охолодження карти. По-перше, вона повинна бути ефективною, а по-друге, вона повинна вміститися в корпусі, заважати їй при цьому можуть плати розширення.
3
Відкрийте бічну кришку корпусу і встановіть карту у вільний слот. При цьому вона повинна встати рівно, а смуга контактів повинна повністю сховатися в слоті. Зафіксуйте карту гвинтом.
4
Встановіть з'єднувальний місток між картами. Він може знаходитися в комплекті як до материнської плати, так і до відеокарти.
5
При необхідності підключіть додаткове харчування до встановленої відеокарті, перевірте ще раз правильність підключення і закрийте корпус. Увімкніть комп'ютер і в панелі управління відеокартою перевірте, чи оновилася конфігурація.
Зверніть увагу
Установку відеокарти виконуйте при вимкненому електроживленні комп'ютера.