Як налаштувати мережевий модем.

Практично всім відома, особливо для тих, хто пов'язаний з мережевим обладнанням, компанія Acorp недавно випустила нову лінійку ADSL-пристроїв. Як і завжди вони привабливі не тільки своєю якістю, а й ціною. Але у перших щасливчиків, після придбання нових роутерів виникли питання: чи зможуть ці роутери працювати з каналом «Стрим»? І які можуть виникнути проблеми при налаштуванні даних маршрутизаторів для роботи з каналом «Стрим»?
Інструкція
1
Підключіть маршрутизатор до мережевої плати.
2
В адресному рядку браузера наберіть «10.0.0.2»
3
У вікні наберіть ім'я користувача «admin», пароль «epicrouter». В тому випадку, коли комп'ютер не може виявити підключений пристрій, потрібно перевірити правильність з'єднання. Для цього виконайте наступні дії: - Пуск - Панель управління - Мережеві підключення, і за допомогою правої кнопки миші, відкрийте властивості з'єднання. У властивостях з'єднання перейдіть на вкладку «Загальні», виберіть «Протокол Інтернету (TCP/IP)», і відкрийте властивості протоколу. Тут потрібно відзначити пункт «Отримати IP-адресу автоматично», і «Отримати адресу DNS-сервера автоматично». Далі потрібно перевірити опцію «HTTP Proxy», вона повинна бути відключена. Ця опція перевіряється в настройках використовуваного браузера.
4
Відкрийте командний рядок Пуск - Виконати і, використовуючи команди «ipconfig/release» і «ipconfig/renew», необхідно домогтися правильного з'єднання комп'ютера і маршрутизатора.
5
Починати настройку роутерів краще починати з установки заводських налаштувань. Для установки потрібно встановити всі настройки за замовчуванням. Виберіть пункт «Reset to Factory Default»
6
Далі в розділі «WAN Configuration» активізуйте режим роботи «Bridge». Для цього у спадному меню виберіть пункт «Enabled».
7
В пункті меню «Encapsulation» встановіть значення «1482 Bridged IP LLC».
8
Нижче ви побачите групу опцій ATM. У ній визначте значення ідентифікатора віртуального шляху VPI, встановіть значення рівним 1, і віртуального каналу VCI, значення має бути рівним 50.
9
Перейдіть в розділ налаштувань «ADSL Configuration». Тут потрібно перевірити, що в поле «Handshake Protocol» стоїть значення «Autosense - G.dmt first». Якщо ця настройка виконана правильно то в цьому випадку роутер автоматично вибере необхідний протокол.
10
Тепер залишилося перевірити роботу маршрутизатора. Для цього запустіть Diagnostic Test.
Корисна порада
Ви розглянули можливості настройки для роботи з цим каналом. Основний мінус у роутерів Acorp, чомусь залишений розробниками без уваги, це незручна система налаштувань. Коли користувач дивиться на колонку опцій налаштувань, у нього виникає відчуття, що розробники навіть не замислювалися про розподіл розділів. Але, не дивлячись на це, налаштувати роботу маршрутизатора для роботи з каналом «Стрим» не так складно, як здається на перший погляд.